Vandens minkštinimo filtrai. Vaistas jūsų plaukams ir odai.

Vandens minkštinimo filtrai. Vaistas jūsų plaukams ir odai.

Nėra abejonės, kad mūsų savijauta – tai mūsų energija. Jei gerai jaučiamės, tai matosi ir išorėje, esame geros nuotaikos, aktyvūs ir produktyvūs. Tam, kad gerai jaustumėmės, mes puikiai žinome, ką reikia daryti: sveikai maitintis, judėti, ilsėtis ir miegoti. Kartais pasitelkiame ir vitaminus į pagalbą, o gal ir papildomas pocedūras, kurios padeda mums atsipalaiduoti ir pasijausti dar geriau. 

Neatsiejama mūsų geros savijautos ir išvaizdos dalis yra vanduo, kurį geriame. Ne veltui sveikatos specialistai visame pasaulyje be išimties nuolatos kartoja, kad nepamirštume gerti vandens. Vanduo – tai gyvybė, nes mūsų organizmas ir yra sudarytas iš vandens: net 60 proc. Viso mūsų kūno sudaro vanduo, taigi galite įsivaizduoti, kas vyksta organizme, kai mes geriame nepakankamą kiekį vandens. Gal ir nepajausite, bet pirmiausia pastebėsite, kad jūsų odos ir plaukų būklė pablogėjo. 

Apsilankykite: vandens minkštinimo filtrai – Aquafilter.lt

Oda ir vanduo. Kas nutinka geriant per mažai vandens?

Tam, kad turėtume gražią odą, mes stengiamės ja rūpintis: perkame įvairius kremus, serumus, atliekame veido masažus, einame į kosmetologijos kabinetą, kur atliekamos procedūros kainuoja iš tiesų nemažus pinigus. Tačiau neretai nutinka ir tai, kad net ir naudojant brangią kosmetiką bei pastoviai lankantis grožio salonuose, oda vis tiek yra problematiška, sausa, jus kankina atsirandantys spuogeliai, matote ypatingai greitai atsirandančias raukšleles. Tokiu atveju reikėtų pasikonsultuoti su dermatologu, bet ir šalia to, įvertinti savo geriamo vandens kokybę. 

Pernelyg kietas, kalkėtas vanduo jautresniai, į problemas linkusiai odai gali būti labai kenksmingas. Įsivaizduokite, jai kalkės nusėda ant jūsų namų paviršių, jos taip pat nusėda ir ant jūsų kūno, jį ima niežėti, traukti odą. 

Kodėl sausėja ir slenka plaukai? 

Plaukai – tai dar viena tema, kai per kietas vanduo gali pridaryti daug žalos. Kietas vanduo sausina ir jūsų galvos odą, dėl ko ji tampa mažiau atspari įvariems aplinkos veiksniams, dėl ko ima slinkti, atsiranda pleiskanų, kurias sunku ir brangu panaikinti ilgam. Neminkštinus vandens tos pačios problemos vėl ims kartotis. 

Pats plaukas irgi turi būti tinkamai prižiūrimas, taigi, jei jūsų plaukai iš prigimties yra sausesni ar garbanoti, kietas vanduo gali dar labiau juos sausinti, o plaukų kaukės ir šampūnai bei aliejai negelbės. 

Ilgalaikis sprendimas išsaugoti sveiką galvos odą ir patį plauką – tai vandens minkštinimo filtrai, kurie pašalina kalcio ir magnio perteklių, stabilizuoja vandens kokybę. Suminkštinę vandenį jūs iš karto pajausite skirtumą, o po kelių mėnesių tiesiog pamiršite, kad kažkada jus kankino tokios problemos, kaip sausa oda, trupantys sausi plaukai ir sutaupysite brangiai kosmetikai, kuri be švaraus vandens nėra tokia efetyvi ir veiksminga.