Kaip pasiruošti vairavimo pamokoms?

Išsiruošti į vairavimo mokyklos pirmąsias pamokas gali būti gana sudėtinga. Neretai žmonės pasimeta, nes nežino, nei ką pasiimti, nei kaip bendrauti su naujaisiais bendraklasiais. Tačiau pirmosios pamokos būna ypač paprastos, nes tai teorijos, o ne praktikos pamokos. Dažniausiai jos vyksta labai paprastai – dėstytojas pasakoja tai, kas jums pravers laikant egzaminą, o jūs tiesiog klausote. Tačiau stresuoti reikia tuomet, kai prasideda vairavimo pamokos. Tuomet reikia ne tik klausyti, bet ir patiems galvoti. Nors iš pažiūros vairavimas atrodo nesudėtingas, pirmosios pamokos gali būti labai sudėtingos. Ypatingai tiems, kurie nei karto nevairavo. Kaip joms pasiruošti? Visų pirma, pasidomėkite, gal draugai turės kokių naudingų patarimų, kaip atsipalaiduoti prieš vairavimo pamoką. Neturėtumėte gerti raminamųjų vaistų, tačiau bent jau rasti atpalaiduojančius vaizdo įrašus, kurie padėtų nurimti ir susikaupti. Pamoka prasidės aikštelėje, todėl nerimauti nereikia. Dėstytojas pamokoje bus kantrus, nes daugelis mokinių pirmoje pamokoje pasirodo gana prastai. Juk tik nedidelė dalis ateina į vairavimo mokykla jau mokėdami vairuoti. Todėl tie, kurie nori tinkamai pasiruošti vairavimo pamokai, turėtų tiesiog rasti būdą, kaip atsipalaiduoti. Tai padės susikaupti ir nesijaudinti per pamoką. Na, o dėl sekančių pamokų galite net nerimauti. Vos tik pramoksite vairuoti, su kiekviena pamoka vis mažiau jaudinsitės ir su malonumu eisite į kiekvieną pamoką.

Kaip elgtis neišlaikius egzamino?

Deja, bet išlaikyti egzaminą iš pirmo karto pavyksta ne visiems. Vairavimo pamokos suteikia reikalingas žinias ir praktiką, tačiau kartais sukaupta patirtis būna per maža, kad būtų galima išlaikyti egzaminą. Kaip elgtis tokiu atveju? Paprasčiausia susisiekti su vairavimo mokykla ir užsiregistruoti papildomoms pamokoms. Tokiu būdu įveiksite spragas ir galėsite vėl eiti laikyti egzaminą.

Kas kaltas, jeigu neišlaikėti egzamino: jūs ar instruktorius?

Dažnai kai kurie mąsto, kas kaltas: mokinys ar instruktorius? Priklauso nuo situacijos. Tam tikrais atvejais tikrai instruktorius negeba perteikti mokiniams reikiamų žinių, kad jie išlaikytų egzaminą. Visgi neretai problemos būna ne su instruktoriumi, o mokiniu. Kai kuriems mokiniams reikia mažiau pamokų, kitiems daugiau.