Sumažinkite įtemptus raumeniss naudodami rankinį sportinio masažo pistoletą.

Jeigu dar neturite tokio tipo masažuoklio, tai tik laiko klausimas, kada jį įsigysite. Šie inovatyvūs ir patogūs masažuokliai yra labai populiarūs tarp sportininkų, paprastai jų forma būna kaip plaukų džiovintuvo arba primena ,,pistoletą‘‘. Tokio tipo masažuoklis veikia smūginiu plakimu ir skatina kraujotaką treniruočių nualintuose raumenyse.

Kaip veikia sportiniai masažuokliai?

Mušamoji terapija sukelia tikslingus impulsus, kurie pasiekia tiek paviršines, tiek giliąsias raumenų skaidulas, – aiškina ,,Gym Plus“  Martynas Pilibavičius, asmeninis treneris. „Tai padeda padidinti kraujotaką ir limfos skysčių cirkuliaciją. Taip pat stimuliuojami nerviniai receptoriai raumenų skaidulose.

Tiesiog galvokite apie masažo pistoleto seansus kaip apie „pasidaryk pats“ giliųjų audinių masažą, kuris padės jums pasiruošti sunkioms treniruotėms ir greičiau atsigauti po jų. Iš tiesų mokslininkai patvirtina, kad masažo terapija namuose yra puikus būdas pagreitinti atsigavimą po fizinio krūvio: viename Harvardo mokslininkų tyrime buvo padaryta išvada, kad smūginis masažas padeda raumenims gyti greičiau ir stipriau.

Dėl gana paprasto naudojimo ir greito atsigavimo šie masažuokliai tapo pagrindiniu sveikatingumo ir fitneso pramonės elementu. Norite išbandyti vieną iš jų? Pateikiame vieną patogiausių prietaisų.

SPORTINIO MASAŽO PISTOLETAS ,,ALPHA PRO“

Jis puikiai veikia ir puikiai jaučiasi ant įsitempusių ir skaudančių klubų bei kojų raumenų, kurie yra įsitempę dėl per ilgo sėdėjimo prie darbo stalo. Tai tikrai puikus prietaisas, ypač jei po pandemijos nerimaujate dėl apsilankymo pas masažuotoją arba jeigu nėra galimybės dažnai lankytis pas masažistą ar asmeninį kinezeterapeutą.

Šis rankinis masažuoklis pistoletas ne tik padės sumažinti raumenų skausmą, tačiau ir padės žymiai greičiau atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos arba įtemptos treniruotės. Mokslinių tyrimų duomenimis yra įrodyta, kad smūginis masažas padeda sumažinti ir streso sukeliamų ligų tikimybę.

*Mano vyras yra asmeninis treneris ir paskolino savo asmeninį masažuoklį jį naudoti kai kuriems savo klientams. Iki šiol šeši iš jų nusipirko savo, nes buvo sužavėti jo veiksmingumu. Sakiau jam, kad jis turėtų gauti už tokią rekomendaciją komisinius! Teigia sveikatos specialistė D.Kulienė.