Lėkštiniai skutikai: nauji ar dėvėti?

Žemės ūkio technika padeda įvairius darbus atlikti kur kas greičiau. Natūralu, kad ūkininkai ir žemdirbiai investuoja tiek, kiek reikia, kad tik rezultatas būtų pats geriausias, tiksliau, kad darbus pavyktų padaryti našiai ir efektyviai.

Štai kai reikalingi lėkštiniai skutikai – kyla klausimas ar geriau pirkti naujus, ar dėvėtus? Dažniausiai abejonės kyla dėl kainos, tačiau reikia nepamiršti, kad ji labai dažnai lemia kokybę.

Ką tiksliai perkate?

Lėkštinis skutikas pasižymi ne tik labai įvairiomis funkcijomis, tačiau taip pat ir savo kokybe. Galima rasti tokių, kurie tarnauja labai daug metų ir vis dar veikia puikiai, ir tuo pačiu tokių, kurie buvo pirkti nauji, tačiau jau po 10 metų dažniausiai nebe tokie geri, nebe tokie našūs kaip yra tikimasi.

Tai dažniausiai lemia gamintojai, tad nepriklausomai nuo to, ar bus perkamas naujas, ar dėvėtas – būtinai siūlome įvertinti – kas yra gamintojas ir kaip jis yra vertinamas rinkoje.

Kuo daugiau bus žinoma – tuo didesnė tikimybė, kad rasite įrangą, kuri net ir po daugelio metų veiks našiai.

Jeigu dėvėti – tik iš įmonių

Žinoma, ne visada dėvėti lėkštiniai skutikai yra blogi. Galima rasti gerų, tačiau kad būtumėte ramus, kad jie toli ir bus – visada verta pirkti iš įmonių, juridinių asmenų, kurie teikia garantijas. Tai dažniausiai nuramina, kad viskas bus taip, kaip reikia.

Natūralu, kad fiziniai asmenys dažniausiai prisiima kur kas mažiau atsakomybės. Dėl to jie gali meluot apie brokus, kurie kardinaliai keičia įrangos galimybes ir funkcionalumą.

Tuo tarpu įmonė nori ar ne – prisiima atsakomybę už tai ką parduoda ir jokio skirtumo, ar technika yra nauja, ar ne.

Ilgiems darbams

Tokia įranga kaip lėkštiniai skutikai yra naudojami labai daug metų, tad tikrai verta investuoti kiek daugiau, jeigu tik tokiu atveju galėsite būti ramus, kad technika bus naudojama našiai be jokių problemų. Juk galiausiai ją bus galima parduoti kitiems ir atgauti nemažus pinigus. Kiekvienas ūkininkas turi pats spręsti dėl savo galimybių ir atitinkamai rinktis ko jam reikia.