Flowers and lovers gėlės – ne tik progoms, bet ir interjerui

Visuotinai yra įsišaknijęs požiūris, kad gėlės reikalingos tik dovanojant jas kažkokia proga. Flowers and lovers savo veikla stengiasi tokį požiūrį keisti ir įrodyti, kad gėlių puokštę galima įsigyti ir sau taip papuošiant savo interjerą ir praskaidrinant sau dieną. Taip pat tai gali būti ir interjero dalis – nuolat kintanti, lengvai atnaujinama ir puikiai įsiliejanti į bendrą atmosferą.

Kodėl verta savo namuose turėti gėlių puokštę?

Gėlės valo orą. Jos ne tik puikiai kvepia, bet ir naikina toksinus iš oro. Skleisdamos deguonį, jos pagerina nakties miegą. Kvėpavimas gaiviu ir švariu oru privalumas ne tik namuose, bet ir darbo erdvėse. Organizmas, kuris gauna pakankamai švaraus oro, yra daug produktyvesnis, geriau nusiteikęs ir kūrybingesnis. O juk būtent tokios atmosferos siekiame kiekvienoje savo darbo vietoje.

Gėlės gerina nuotaiką. Ryškios gėlių spalvos džiugina akį ir gali pakelti nuotaiką prastą dieną. Nancy Etcoff 2006 metais Harvarde atliktas tyrimas parodė, kad žmonės, kurie kiekvieną dieną turi namie po gėlių puokštę, pastebi, kaip gerėja jų nuotaika. Flowers and lovers galima įsigyti gėlių iš bene bet kurio pasaulio kampelio, o vien ši mintis, kad gėlė nukeliavo ilgą kelią dėl jūsų, gali pradžiuginti.

Gėlės yra puiki interjero detalė. Jos būna įvairių dydžių bei formų, todėl kiekvienas ras gėlę, kuri tiks jų interjerui bei jį papildys. Taip pat, kad ir kokia yra gėlės forma, gėlių komponavimo principai gali padėti išgauti norimą formą, juk gėlių puokštės įmanomos nuo vertikalios kompozicijos iki mėnulio formos! Flowers and lovers galite rasti įvairių kompozicijų puokščių.

Pasirodo, kad gėlės gali ne tik psichologiškai padėti, bet ir fiziškai. Kai kurie sergantys žmonės, gavę gėlių puokštę, jaučia, kad jų ligos simptomai šiek tiek sušvelnėjo. Gėlių puokštės mažina kraujo spaudimą, nerimą ir nuovargį. Flowers and lovers internetinėje svetainėje galite išsirinkti puokštę, kuri jūsų kambaryje stovės gana ilgai ir teigiamai veiks jūsų savijautą.

Gėlių puokštės ne vien tik ypatingoms progoms

Flowers and lovers floristės teigia, kad tampa vis labiau priimtina pirkti gėles ne tik kitiems, bet ir sau. Žmonės pradeda suprasti, kad pasidovanoti sau gėlių puokštę nėra gėdinga ar keista. Nebūtinai antroji pusė gali pradžiuginti padovanodamas gėlių, žmogus, suvokiantis gėlių puokštės teikiamą naudą, nepagaili išleisti pinigų šiam akį džiuginančiam dalykui. Flowers and lovers tikisi, kad dar daugiau žmonių pradės žvelgti į gėlių puokštę kaip į bene kasdienį dalyką, su kuriuo diena tampa šviesesnė.