KOKIAS PASLAUGAS TEIKIA SPYNŲ MEISTRAI?

Daugybė įvairių problemų, susietų su durų ar automobilių užraktais kasdien gali mus užgriūti. Jei jas imsimės patys šalinti, tada galime dar daugiau vargų užsikrauti ant galvos, tad geriau nerizikuoti ir laikytis šalto proto patarimo – į pagalbą kviestis tikrus specialistus, kurių darbas – taisyti spynas.

Kokie būna pirmieji specialisto veiksmai, kai jis atvyksta pagal iškvietimą?

Kai spynų meistras atvyksta į nurodytą vietą, jis pirmiausiai vertina situaciją ir po to nusprendžia, kokių veiksmų imtis. Jei būsto ar automobilio durų spyna yra sulaužyta nepataisomai – tada klientui pasiūlomas spynos keitimas, jei raktai pamesti, tada galima pagaminti naujus raktus. Kas svarbiausia, tiek nauja spyna, tiek naujų raktų gamyba pasirūpins išsikviestas specialistas, o šeimininkui reikės tik šiek tiek luktelėti, kol bus išspręsti jo reikalai.

Ką sugeba ir gali profesionalūs spynų meistrai?

Profesionalūs, sertifikuoti spynų meistrai, prireikus, gali ne tik suremontuoti spyną, bet ir pakeisti reikiamas jos dalis. Jie geba suremontuoti net ir pačius sudėtingiausius įvairių spynų mechanizmus. Spynų specialistai ne tik imasi remontuoti jiems patikėtus užraktus, bet tuo pačiu gali suteikti ir vertingus patarimus, kaip su lengvesnėmis problemomis patiems susitvarkyti, paaiškinti, kokias spynas geriausia įsigyti ir kaip jas prižiūrėti, kad jos kuo ilgiau galėtų patikimai tarnauti. Be to, šie meistrai nepriekaištingai atlieka ir automobilių užvedimo spynelių remontą, gali perkoduoti mašinų durelių užraktus. Jeigu sudaroma atitinkama sutartis, jie garantuoja ir nuolatinę profilaktinę įvairios paskirties būsto spynų priežiūrą.

Dėl kokių priežasčių dažniausiai būna kviečiami į pagalbą spynų meistrai?

Daugiausiai iškvietimų būna gaunama tokiais atvejais, kai užsikerta būsto ar automobilio durų spyna, kai užsikirto mašinos durelės, o jų raktas lieka viduje, taip pat dažnai kviečiama ir dėl nulaužtų raktų arba, kai raktas stringa spynoje arba prasisuka joje. O kiekvienos paslaugos kaina priklauso nuo to, kiek laiko gali tekti užtrukti, kol gedimas bus pašalintas, koks paties remonto sudėtingumo lygis. Vienos spynos būna atrakinamos labai greitai, nes jų mechanizmas yra itin paprastas, o kitos, kurios labai sudėtingos, reikalauja daugiau laiko.