Kaip nugalėti nagų grybelį: 5 patarimai

Kovoti su nagų grybeliu yra būtina. Tai tikrai ne tik esminė problema. Grybelis signalizuoja apie tai, kad Jūsų organizmas yra nusilpęs, kad imuninė sistema yra nekovojanti.

Esant problemai labai svarbu greitai į ją reaguoti. Nagų grybelio gydymas nėra sudėtingas, tačiau reikia imtis priemonių kuo greičiau. Kuo ilgiau lauksite –  tuo grybelis labiau plis ir kova su juo bus sudėtingesnė.

Pėdų sutvarkymas

Pėdų mirkymas šiltame vandenyje –  padeda suminkštinti odą ir pašalinti negyvas odos ląsteles. Taip pat papildomai labai rekomenduojamas šveitimas, kuris pašalins negyvas odos ląsteles ir sumažinti nuospaudų storį. Galiausiai, reguliarus pėdų drėkinimas padeda išlaikyti odą minkštą ir elastingą, taip sumažinant nuospaudų susidarymo tikimybę. Taigi, tai pagalba ne tik turint ligą, problemą, tačiau ir kai paprasčiausiai norisi džiaugtis labai gražiomis kojomis.

Naminiai metodai

Sumaišykite lygiomis dalimis baltojo acto ir vandens ir mirkykite kojas 30 minučių kasdien. Kitas receptas –  su česnaku. Susmulkinkite kelias česnako skilteles ir užtepkite ant pažeistų nagų. Uždenkite tvarsčiu ir palikite per naktį. Abi priemonės leis bent jau laikinai sutvarkyti problemą. Atminkite, kad geriausia yra gydymą pradėti su medikų pagalba.

Vaistai be recepto

Galite išbandyti įvairius vaistukus, kurie yra parduodami be recepto. Tačiau jie dažniausiai tinka tik tokiu atveju, kai grybelis dar nėra labai paplitęs. Antigrybeliniai kremai, lakai ir geliai… Pasiūla tikrai plati. Galite tartis su vaistininku ir pasistengs pasiūlyti Jums labiausiai tinkamus vaistukus.

Free Women Legs on Floor Stock Photo

Receptiniai vaistai

Sunkiais atvejais gali reikėti vartoti geriamų priešgrybelinių vaistų. Juos paskirs medikas. 

Chirurginis gydymas

Sunkiais atvejais gali tekti pašalinti pažeistą nagą. Visgi, tokiu atveju problema bus sutvarkoma visam laikui, o nagas – atgaus. Taigi, kai kuriais atvejais tai yra net ir paprastesnis ir greitesnis gydymo metodas. 

Kad ir kokios odos problemos jus kankina –  nelaukite, kol jos darysis tik didesnės. Net ir pėdų nuospaudų šalinimas gali sukelti nemalonius skausmus. Išeitis –  visada yra. Jums tik reikia ja pasinaudoti.