Kaip kasdien išgerti pakankamai vandens?

Vanduo yra labai svarbus mūsų organizmui, kad išliktume sveiki. Norint užtikrinti optimalią sveikatą, labai svarbu kasdien gerti pakankamai vandens – nuo to, kad jis suteiktų mums energijos iki to, kad padėtų iš organizmo pasišalinti toksinams. Tačiau nors dauguma mūsų žino, kad turėtume gerti daugiau vandens, dažnai būna sunku jį įtraukti į kasdienį gyvenimą. Pateikiame tris patarimus, kurie padės reguliariai gerti daugiau vandens.

Vandens aparatai

Vienas puikus būdas užtikrinti, kad kasdien gautumėte rekomenduojamą vandens kiekį, yra investicija į namuose naudojamą vandens aparatą. Tai ne tik suteiks jums galimybę iš karto gauti švaraus geriamojo vandens, nereikės pirkti plastikinių butelių iš parduotuvės, bet daugelis modelių turi patogias funkcijas, pavyzdžiui, šalto ir karšto vandens funkcijas – puikiai tinka ruošti arbatą ar kavą rytais.

Iš privalumų, taip pat reikėtų paminėti vandens pristatymą į namus. Vandens papildymą galite užsisakyti internetu. Jums nebereikės parduotuvėje pirkti plastikinio vandens pakuočių ir jas nešti namo. Tai daro apsipirkimo procesą malonesniu (greičiausiai pigesniu). O ką jau kalbėti, jog iš vandens aparato vanduo yra kur kas skanesnis, nei iš čiaupo.

Naudokite gertuvę

Naudoti daugkartinio naudojimo gertuvę – dar vienas paprastas būdas užtikrinti, kad kasdien gautumėte pakankamai vandens. Nesvarbu, ar esate namie, ar einate tvarkyti reikalų, turėdami tam skirtą talpyklą priminsite, kad visą dieną turėtumėte gurkšnoti. Taip pat galite įsirašyti išmanias programėles, tokias kaip „Plant Nanny”, kad galėtumėte stebėti, kiek vandens sunaudojate kiekvieną dieną.

Vis tiek sunku išgerti pakankamai vandens?

Į vandenį įmaišykite uogų ar kitų natūralių priedų Į vandenį įmaišykite skonio priedų, pavyzdžiui, uogų ar citrinų sulčių, ir gėrimas taps malonesnis. Šie natūralūs priedai ne tik suteikia papildomų maistinių medžiagų ir vitaminų, bet ir pagerina paprasto vandens iš čiaupo skonį, todėl lengviau gausite kasdienę vandens dozę.

Kuo skiriasi natūralus mineralinis vanduo, nuo paprasto vandens iš čiaupo?

Natūralus mineralinis vanduo yra gaunamas iš požeminio šaltinio, kuriame yra mineralų, pavyzdžiui, magnio ir kalcio. Jis dažnai laikomas sveikesne alternatyva prie paprasto vandentiekio vandens, nes jame yra svarbiausių mineralų.