Darbas sau sulaukia vis daugiau dėmesio. Kas tai yra?

Darbas sau sulaukia vis daugiau dėmesio. Kas tai yra?

Norite ne tik daugiau uždirbti, tačiau taip pat ir kontroliuoti darbo laiką? Tokiu atveju siūlome dirbti sau. Vis daugiau žmonių renkasi tokią galimybę ir džiaugiasi, kad ji atvėrė galimybes daryti tai, kas Jums labiausiai patinka ir tuo pačiu daugiau laiko leisti namuose. Tai daugeliui žmonių irgi yra svarbu.

Darbas sau arba kitaip freelancinimas – ateities profesija. Bent jau taip yra sakoma. Sutinka visi, kurie stebi darbo rinką. Tendencijos aiškios. O ar Lietuva eina su jomis?

Dažniausiai renkasi jauni asmenys

Pastebima, kad dažniausiai individualia veikla pagal pažymą labiausiai tinka asmenis, kurie yra jauni. Kodėl? Kadangi dažniausiai freelanceriais tampa asmenys, kurie dirba programuotojais, seo specialistais ir užsiima kitokia veikla, kuri siejama su kompiuteriu.

Tuo tarpu asmenys, kurie dirba pagal verslo liudijimą – dažniausiai vyresnio amžiaus. Nors šios tendencijos kinta, tačiau faktas, kad dažniausiai jaunimas kur kas drąsiau išbando naujus dalykus ir tuo pačiu verčiasi veikla, kuri ne tik padeda uždirbti, tačiau ir kelia pasitenkinimą.

Kinta požiūris į freelancerius

Taip pat galima pasidžiaugti, kad vis daugiau vyresnio amžiaus asmenų kur kas rimčiau žiūri į tuos, kurie freelancina. Labai ilgą laiko toks darbo tipas buvo siejamas su bedarbyste. Šiuo metu požiūris kiek pakito ir geriausiai jį pakeisti galime kiekvienas iš mūsų atsakingai teikdami paslaugas, kurios yra mūsų kompetencijos ribose.

Galiausiai taip pat didelės įmonės kur kas lanksčiau žiūri į freelancerius ir dažnai juos vertina palankiau nei asmenis, kurie dirba pagal darbo sutartį.

Patrauklios darbo galimybės

Svarbiausia yra rasti tokią veiklą, kuri Jums patinka. Tuomet dirbti bus kur kas maloniau. Net galima sakyti, kad dirbti nebereikės, kadangi darysite tai, kas jums patinka ir kur kas paprasčiau galėsite kontroliuoti savo uždarbį bei darbo laiką.

Gyvenimas tikrai yra kur kas laisvesnis nei prieš 120 metų. Ne veltui ir šiuo metu galimybės yra kur kas atviresnės. Tik kiekvienas žmogus pats renkasi – ar nori jomis pasinaudoti, ar ne. Džiugu, kad vis daugiau žmonių išbando ir keičia savo gyvenimą į kur kas geresnę pusę.