Kvepalų klasifikavimas pagal lytį. Ar yra logikos?

Renkantis kvepalus vienas iš jų lyginimo aspektų yra lytiškumas. Tiesiog matyti, kad siūlomi kvepalai moterims ir kvepalai vyrams. Tačiau ar toks skirstymas yra kažkuo pagrįstas? Gal tai yra tik marketingo triukas, kuris skatina pirkti? Tai ir bandysime aptarti straipsnyje.

Moterys dažniausiai renkasi saldesnius

Pirmiausia galima džiaugtis, kad šiuo metu aromatų pasiūla rinkoje yra tokia plati, jog tikrai kiekvieno poreikiai, kad ir kokie jie yra išrankūs – bus patenkinantys. Štai moterys dažniausiai renkasi saldesnius kvapus, tad natūralu, jog rinkoje joms dažniausiai ir siūlomi tokie variantai. Vyrams patinka ne tokie saldūs, galbūt kiek neutralesni aromatai. Bent jau taip teigia statistika.

Štai dažnai gaivesnio kvapo pasirinkimas yra kvepalai vyrams – AmourD’evil prekybos vietoje. Jų yra labai daug, tad kiekvienas tikrai ras tokius, kurie geriausiai perteiks jo asmenybę.

Kvepalai su feromonais

Taip pat verta akcentuoti kvepalus, kuriuose yra feromonų. Tokiu atveju tikrai svarbu – kokiai lyčiai jie yra skirti. Nuo tokių, kurie skirti moterims, konkrečiai vyrams ir net tokių, kurie yra orientuoti į homoseksualias poras. Tokie kvepalai ne veltui yra klasifikuojami pagal lytis ir renkantis reikia jomis remtis.

Įpakavimo svarba

Vėlgi, pastebima, kad dažniausiai moterims siūloma rinktis kvepalus, kurie yra kur kas patraukliau įpakuoti. Juokaujama, kad pats įpakavimas lemia nemažą dalį kainos. Tuo tarpu vyriški kvepalai dažniausiai būna minimalistinio stiliaus buteliukuose, kurie net netraukia dėmesio. Ar jums yra svarbu – kaip atrodys buteliukas, kuriame bus jums patinkantis aromatas?

Reklamos ir pasirinkimai

Labai dažnai reklama lemia tai – kokie kvepalai bus pasirinkti. Dalinai jie gali padėti kiek pagreitinti paieškas. Tačiau siūlome ja per daug stipriai nesiremti, kadangi svarbiausia yra Jūsų asmeniniai poreikiai.

Kvepalai gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau ji yra labai svarbi. Jie padeda pasipuošti kasdien, atrodyti puikiai, jie padeda kurti save per aromatus, kurie gali Jums net ir niūrią dieną atrodyti žavingai. Svarbiausia yra atrasti tokį kvapą, kuris yra Jūsų. O plačią aromatų pasiūlą galite rasti amourdevil.com prekybos vietoje.