Dalinamės kelionių iš Kroatijos įspūdžiais.

Dalinamės kelionių iš Kroatijos įspūdžiais.

Kroatija buvo nuostabi šalis, kurią teko aplankyti! Kraštovaizdis tiesiog nuostabus, o žmonės tokie draugiški ir svetingi. Mums patiko tyrinėti įvairius miestus ir miestelius, o maistas buvo neįtikėtinai skanus. Apskritai Kroatijoje praleidome nuostabų laiką ir tikrai rekomenduotume ją visiems, ieškantiems gražios ir ramios vietos atostogoms. O, žinoma svarbiausius dalykus norime aprašyti plačiau:

Labiausiai patikę dalykai Kroatijoje:

  • Vienareikšmiškai – maistas! Mums labai patiko šviežios jūros gėrybės ir įvairūs tradiciniai patiekalai. O mes itin mėgstame išbandyti naujas vietas, patirti naujus skonius ir vis kitas virtuves. Labiausiai patikęs patiekalas buvo aštunkojo salotos, rekomenduojame visiems tai išbandyti.
  • Gamtovaizdis tiesiog nuostabus. Nuo banguojančių kalvų ir vynuogynų iki nuostabios pakrantės ir istorinių pastatų. Kurie puikiai perteikia to meto žmonių gyvenimą.

Žmonės. Visi, kuriuos sutikome, buvo tokie draugiški ir svetingi. Gal mums taip pasisekė, nežinome, bet nesutikome nei elgetaujančių žmonių, nei apgavikų.

Mėgstamiausi dalykai, kuriuos nuveikėme Kroatijoje:

  • Ekskursijos Dubrovnike. Pasivaikščiojimas po senamiestį, pasigrožėjimas nuo sienų ir bokštų atsiveriančiais vaizdais ir tiesiog mėgavimasis buvimu tokioje gražioje vietoje.
  • Žygiai pėsčiomis po Plitvicos nacionalinį parką. Čia tiek daug įvairių takų, kuriuos galima tyrinėti, o kraštovaizdis tiesiog gniaužia kvapą. Taip pat visai čia pat yra žymieji Plitvicos ežerai.
  • Plaukimas Adrijos jūroje. Vanduo toks skaidrus ir mėlynas, kad sunku patikėti. Maudėmės keliuose skirtinguose pakrantės paplūdimiuose, ir kiekvienas jų buvo nuostabus.

Štai tokie mūsų įspūdžiai apie Kroatiją. Tikimės, kad jums patiko juos skaityti ir kad jie įkvėpė jus patiems aplankyti šią nuostabią šalį.

Kas mums labai nepatiko:

Karštis! Kai lankėmės rugpjūtį, buvo neįtikėtinai karšta ir drėgna. Vos po kelių minučių pasivaikščiojimo mus išpylė prakaitas. Taigi, jei vykstate į Kroatiją vasarą, nepamirškite pasiimti kremo nuo saulės ir gerti daug vandens.

Nepatariame vykti žmonėms, kurie neperneša karščių. Būsite tiesiog nelaimingi.

Išskyrus tai, negalime prisiminti nieko, kas mums nepatiko Kroatijoje. Nuostabiai praleidome laiką ir tikrai rekomenduotume ją visiems, ieškantiems gražios ir ramios vietos.

Kelionės užsienyje turi savito žavesio.