Šilumos siurbliai oras-oras: privalumai

Šilumos siurbliai oras-oras: privalumai

Gyventi ne tik patogiau, tačiau ir tvariau su gamta – tikrai yra įmanoma. Džiugu, kad vis daugiau žmonių renkasi tokią galimybę ir namuose diegia įrangas, kurios veikia tvariai ir tuo pačiu neapsunkina žmogaus gyvenimo.

Namų šildymui ir tuo pačiu vėsinimui – optimalus pasirinkimas yra šilumos siurbliai oras-oras. Apie juos paskutiniu metu kalbama labai daug, tad natūralu, jog žmonės svarsto, ar verta senus, dažnai kieto kuro katilus keisti šia informatyvia sistema.

Atsakyti bandysime esminiais privalumais.

  1. Ekologija. Nors yra labai daug privalumų, tačiau pirmoje vietoje norime minėti ekologiją, kuri yra labai svarbi. Gyventi tvariai yra kiekvieno iš mūsų pasirinkimas ir tuo pačiu atsakomybė. Nepamirškite, kad tai padaryti galima labai paprastai.
  2. Pigus išlaikymas. Taip pat džiugu, kad dažniausiai tokios sistemos išlaikymas kainuoja kur kas pigiau, nei daugelio pasirenkamų kieto kuro katilų. Jau geriau iškart sumokėti kiek daugiau, tačiau būti ramiu, kad galiausiai sistemos išlaikymas kiekvieną mėnesį Jums kainuos tikrai gana mažas investicijas.
  3. Saugumas. Šios sistemos yra saugios ir padeda išvengti galimo gaisro pavojaus, kuris visada kyla, kai būstas yra apšildomas kieto kuro katilu. Deja, kiekvienais metais nelaimių vis dar daug, tad bandykite ieškoti metodų, kurie gali padėti jų išvengti.
  4. Nereiklumas. Sistema veikia pati, nereikalauja beveik jokios priežiūros ir tuo pačiu net gali būti valdoma nuotoliniu būdu. Viskas – kad žmogui būtų patogiau.
  5. Ne tik šildo, tačiau ir vėsina. Šilumos siurbliai oras-oras yra naudojami ne tik kaip šildymo įranga, tačiau taip pat ir vėsinimo. Tokiu atveju visus metus Jūsų namuose bus toks mikroklimatas, kokio labiausiai reikia Jūsų organizmui.
  6. Nereikia katilinės. Galiausiai, tai yra labai geras pasirinkimas mažos kvadratūros namuose. Sistema dažniausiai montuojama greta lubų, tad jos beveik nematyti ir jai nereikia jokios specialios patalpos.

Rinkitės naujoves, kurios dėl mažėjančių kainų tampa prieinamos daugeliui. Išbandykite kur kas patogesnį ir tuo pačiu kur kas paprastesnį gyvenimą. Tiesiog reikia daryti, o ne tik norėti.