To dar negalėjote girdėti apie nagų lakus

Jeigu pradėsime pasakoti apie manikiūrą, tikriausiai esate girdėję labai daug įvairios informacijos, kaip reikia jį atlikti, kaip turi būti teisingai pasirenkami nagų lakai ir panašiai. Tačiau apie kitą pusę, kai yra susiduriama su tam tikromis problemomis, informacijos yra žymiai mažiau. Bet neretu atveju ji yra kur kas aktualesnė. Todėl šis straipsnis yra parengtas būtent tam, kad sužinotumėte kur kas įdomesnius, o gal ir naudingesnius dalykus apie nagų lakus ir patį manikiūrą.

Nagų lako blukimas

Kas labai dažnai atlieka manikiūrą, kartas nuo karto esate pastebėję, kad tam tikrais atvejais nagų lakas tarsi nublunka ir tikrai ne visada galite suprasti, kas padarė tokią įtaką. Neretu atveju mintyse pradedame galvoti apie meistrę, kuri atliko manikiūrą, kad panaudojo netinkamus nagų lakus ir panašiai. Tačiau priežastys gali būti labai paprastos ir elementarios. Pirmoji gali būti ta, kad nagų lako spalvai turėjo įtakos saulė, ypač tada, jeigu šiltuoju metų laikotarpiu buvote labai daug lauke. Taip pat spalvai įtaką gali turėti ir soliariumai, baseinai ir kitos panašios vietos.

Nagų lako atšokimas

Nagų lako atšokimas yra labai dažna problema ir tikriausiai kiekviena moteris buvo susidūrusi su tuo. Dažna priežastis, kodėl taip nutinka yra ta, kad nagų lakas buvo tepamas per arti odelių ir netyčia vos vos buvo perbraukta per jas. Tokiu atveju, jau po kelių dienų galima matyti, kad nagų lakas atšoka. Taip pat gali nutikti ir taip, kad nagas nebuvo tinkamai paruoštas ir dėl šios priežasties lakas netinkamai prisitvirtino prie nago ir taip po truputį nuo jo atšoka. Geriausias sprendimas viso to išvengti yra išsirinkti tinkamą nagų meistrę, kuri visus darbus atliktų nepriekaištingai.

Priežiūros priemonių pasirinkimas

Kalbant apie manikiūrą, reikia nepamiršti, kad nagų priežiūros priemonės irgi atlieka labai didelį vaidmenį. Be jų nebūtų galima paruošti ir sutvarkyti nagų lakavimui. Todėl jeigu nagus tvarkotės namuose, reikia turėti bent jau bazinius instrumentus, kuriais galėsite atlikti bent jau pagrindinius darbus. Nereikėtų rizikuoti ir su vienu įrankiu atlikti beveik visus darbus, nes taip kyla didelė tikimybė, kad padarysite kažką ne taip ir sugadinsite nagą, kas vėliau trukdys juos tvarkingai nulakuoti arba nulakuotas nagas netinkamai sulips su laku ir taip bus matomas tarsi brokas.