Manikiūro stalas ką reikia žinoti?

Manikiūro stalas – tai ne šiaip koks nors senas paviršius manikiūrui daryti. Jis specialiai sukurtas nagų meistro darbui palengvinti. Jis naudingas ne tik nagų meistrui, bet ir klientui.

Nesvarbu, ar atidarote naują saloną, ar pertvarkote esamą, ar tiesiog smalsaujate, svarbu žinoti, kodėl manikiūro stalas yra svarbus. Skaitykite toliau, kad suprastumėte visus manikiūro stalo privalumus savo salone.

Manikiūro stalas  ir jo dizainas

Užėjus į beveik bet kurį saloną, jame greičiausiai bus manikiūro stalas. Lygiai taip pat, kaip tikitės, kad gydytojas turės stetoskopą, manikiūro meistras turės manikiūro stalą. Tai tiesiog profesionalus standartas.

Taigi, jei tikitės pelnyti klientų ir konkurentų pagarbą, manikiūro stalas yra būtinas. Turėdami paprastą stalą, panašų į rašomąjį ar virtuvės stalą, žmonės į jus gali žiūrėti kaip į mėgėją. Specializuotas stalas suteikia jums profesionalią išvaizdą, kuri leidžia žmonėms suprasti, kad jūs turite rimtų reikalų.

Reikemys

Žinoma, stalas – tai ne tik tai, kaip ant jo atrodote. Jis taip pat palengvina jūsų darbą, nes organizuoja jūsų reikmenis ir laiko juos po ranka. Dėl įmontuotų stalčių ir lentynų galite lengvai laikyti ir tvarkyti visus reikiamus reikmenis. Tai ypač malonu, nes dėl to jūsų stalviršis išliks švarus ir suteiks daugiau naudingos darbo vietos jūsų klientui.

Taip pat galite naudoti papildomas organizavimo priemones, pavyzdžiui, padėklus ar skirtukus, kad galėtumėte laikyti reikmenis tvarkingai ir juos būtų lengva paimti. Puiki sistema – viename stalčiuje laikyti laką, kitame – nagų įrangą, o paskutiniame stalčiuje – papildomus reikmenis, pavyzdžiui, acetoną ir medvilnę. Manikiūro stalas geriausiai padeda laikyti reikmenis po ranka, kad galėtumėte dirbti maksimaliai našiai ir nereikėtų bėgioti ieškant savo antgalio.

Dydis

Manikiūro stalas padeda išvengti visų spėlionių renkantis tinkamo dydžio stalą. Jis sukonstruotas atsižvelgiant į nagų meistrų ir klientų poreikius, todėl jį galima įsigyti, o tada atsisėsti

Darbas ant stalo

Dirbdami mažiausiai norite rūpintis, kaip paveiksite stalą, prie kurio dirbate. Manikiūro stalas specialiai sukurtas jūsų darbo pobūdžiui, todėl stalviršis turėtų būti atsparus acetonui ir lakui. Taigi jūsų investicijos į įrangą bus daug naudingesnės, nei įsigyjant stalą, kuris per kelis naudojimo mėnesius tikrai bus sugadintas.