Stabilizuoti augalai ir jų pritaikymas

Madebygrow.lt savo klientams siūlo daugybę skirtingų stabilizuotų augalų kompozicijų. Apžvelgus jas visas kartais net darosi sunku išsirinkti. Tačiau kaip ir už lango vyraujanti gamta, taip ir stabilizuoti augalai – kiekvienas yra unikalus, išskirtinis ir su daugybe gerų emocijų. Pasižiūrėjus į skirtingus pavyzdžius ar įkvėpimo šaltinius stabilizuotiems augalams, galima matyti, jog jie dera kiekvienoje erdvėje. Tad kaip juos pritaikyti sau?

Stabilizuotų augalų sienos

Stabilizuoti augalai gali būti pateikiami daugybėje formų – viena iš jų yra sienos. Tai puikiai tinka erdvėse, kurios turi nepanaudotą nedidelę sieną ar erdvę sienoje ir nori ją užpildyti. Dažniausiai yra pasirenkama stabilizuotų samanų siena, tačiau joje galima komponuoti ir kitokias augalų formas. Tokios sienos dažnai sutinkamos konferencijų kambariuose, parduotuvėse, įvairiuose vestibiuliuose. Stabilizuoti augalai čia pasitinka žmones ir visada juos maloniai nustebina.

Stabilizuotų augalų paveikslai

Stabilizuotų augalų paveikslai turbūt yra universaliausiai panaudojama kompozicija. Priklausomai nuo jos dydžio, ji gali puošti kiekvieną kambarį ar patalpą. Stabilizuoti augalai gali būti pateikiami apvalaus ir stačiakampio paveikslo rėmuose, tačiau tai nereiškia, kad rėmai sulaikys augalus visiškai. Dažnai stabilizuoti augalai išeina iš už rėmo ir sukuria natūralesnį gamtos pojūtį.

Stabilizuoti augalai vazonuose ar vazose

Kompozicijos vazonuose gali būti labai įvairios. Dideliuose vazonuose dažnai yra talpinamos stabilizuotos smilgos, kurios gražiai atrodo pastatytos ir ant grindų. Tačiau pasirinkus mažesnius vazonus ar vazas, stabilizuoti augalai gali atsidurti bet kurioje vietoje. Dažnai nedidelės vazos su kompozicijomis atsiranda ant stalų namuose ar registratūrose, kaip papildomas erdvės elementas. Kaip atrodys pati kompozicija priklauso tik nuo jūsų kūrybinių minčių. Daugumą stabilizuotų augalų galima komponuoti į vazonus ir vazas.

Stabilizuoti augalai po dangčiu

Stabilizuoti augalai po dangčiu – nedidelė, bet unikali detalė. Atrasti jiems vietą tikrai nėra sudėtinga. Ar tai būtų stalas prie įėjimos, ar knygų lentyna kitose namų erdvėse – kompozicijos po dangčiu derinsis visur. Dėl tos tokios kompozicijos puikiai tinka dovanoms. Juk kiekvienas mylime gamtą ir žinome jos turimą galią, tad kodėl tokių gerų pojūčių nepadovanojus mėgstamiems žmonėms? Stabilizuoti augalai po dangčiu gali priminti paslaptingą mišką. Tad tokia dovana puikiai tinka fantazijos ir mistikos entuziastams.