Privalumai ir trūkumai talpinant straipsnius nemokamame kataloge

Kas gi nemėgsta nemokamų dalykų? Kita vertus, prieš priimant sprendimą pateikti savo straipsnius nemokamame kataloge, reikia apsvarstyti kai kuriuos galimus trūkumus. Šiame tinklaraščio įraše atidžiau apžvelgsime nemokamų straipsnių katalogų naudojimo privalumus ir trūkumus, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą, ar tai jums tinka, ar ne.

Straipsnių talpinimo nemokamame kataloge privalumai

  1. Tai nemokama! Tai bene didžiausias privalumas naudojantis nemokamu straipsnių katalogu. Jei turite ribotą biudžetą, straipsnių talpinimas nemokamame kataloge gali padėti sutaupyti pinigų.
  2. Galite pasiekti platesnę auditoriją. Kai pateikiate savo straipsnius į nemokamą katalogą, juos gali pamatyti visi, kurie apsilanko svetainėje. Jei jūsų straipsniai yra įdomūs ir gerai parašyti, tai gali padėti pritraukti naujų skaitytojų ir padidinti auditoriją.
  3. Tai gali būti naudinga SEO optimizavimui. Vienas iš straipsnių talpinimo nemokamame kataloge privalumų yra tas, kad tai gali padėti pagerinti jūsų svetainės SEO. Taip yra todėl, kad kai kas nors perskaito jūsų straipsnį ir jam patinka, jis gali būti linkęs apsilankyti jūsų svetainėje, kad sužinotų daugiau apie jus ir jūsų veiklą. Todėl nuorodos į jūsų svetainę iš aukštos kokybės straipsnių katalogų ilgainiui gali padėti pagerinti jūsų pozicijas paieškos sistemose.

Straipsnių talpinimo nemokamuose kataloguose trūkumai

  1. Nekontroliuojate turinio. Pateikę straipsnį į nemokamą katalogą, prarandate galimybę kontroliuoti, kas su juo bus daroma. Svetainės savininkas gali keisti straipsnį nepasitaręs su jumis arba net visiškai jį ištrinti, jei mano, kad jis netinkamas svetainei. Jei mėgstate griežtai kontroliuoti savo turinį, tai gali būti nemalonu.
  2. Svetainės kokybė gali būti nekokybiška. Ne visi nemokamų straipsnių katalogai yra vienodi – vieni jų yra geriau suprojektuoti ir prižiūrimi nei kiti. Todėl straipsnių pateikimas į prasto dizaino ar prastai prižiūrimą svetainę gali neigiamai atsiliepti jūsų verslui, jei potencialūs klientai, ieškodami informacijos internete, pateks į ją
  3. Jei svetainė nėra populiari, galite nesulaukti didelio susidomėjimo. Net jei pateiksite straipsnius į gerai suprojektuotą ir prižiūrimą nemokamą katalogą, nėra garantijos, kad kas nors juos pamatys, jei svetainė nėra populiari tarp interneto naudotojų. Jei svetainėje niekas nesilanko, niekas nematys jūsų straipsnių, kad ir kaip gerai jie būtų parašyti

Prieš nuspręsdami, ar straipsnių talpinimas nemokamoje katalogų svetainėje jums tinka, ar ne, reikia apsvarstyti ir privalumus, ir trūkumus. Viena vertus , tai puikus būdas pasiekti potencialius klientus neišleidžiant pinigų. Tačiau nepamirškite, kad neturėsite daug galimybių kontroliuoti, kas atsitiks su jūsų turiniu, kai jis bus pateiktas, ir nėra jokios garantijos, kad kas nors iš tikrųjų jį pamatys, nebent svetainė yra populiari. Galiausiai tik jūs galite nuspręsti, ar ši rinkodaros strategija tinka jūsų verslui.