Kaip parašyti kokybišką SEO straipsnį

Taigi, norite parašyti kokybišką SEO straipsnį? Ką gi, pataikėte į tinkamą vietą! Šiame vadove sužinosite viską, ką turite žinoti, kad parašytumėte kokybišką SEO straipsnį, kuris padės jūsų svetainei užimti aukštesnę vietą paieškos sistemų rezultatų puslapiuose.

1) Atlikite tyrimą. Raktinių žodžių tyrimas yra labai svarbus norint parašyti kokybišką SEO straipsnį. Turite išsiaiškinti, kokių raktažodžių, susijusių su jūsų tema, ieško žmonės. Naudokite raktinių žodžių tyrimo įrankį, pavyzdžiui, „Google AdWords Keyword Planner“ arba „Moz Keyword Explorer“, kad surastumėte savo straipsniui tinkamus raktinius žodžius.

2) Įsitikinkite, kad raktažodis yra straipsnio pavadinime. Jūsų straipsnio pavadinimas yra vienas svarbiausių veiksnių, lemiančių vietą paieškos sistemose. Jūsų raktažodis turėtų būti įtrauktas į pavadinimą, kad šio raktažodžio ieškantys žmonės žinotų, jog jūsų straipsnis susijęs su jų užklausa.

3) Naudokite raktažodį visame straipsnio tekste. Kad jūsų straipsnis paieškos rezultatuose užimtų aukštesnes pozicijas, savo raktažodį turite kelis kartus naudoti visame straipsnio tekste. Tačiau nepersistenkite! Paieškos sistemos jus nubaus, jei manys, kad perkraunate raktažodį, todėl įsitikinkite, kad raktažodį naudojate taupiai ir tik tada, kai jis turi prasmę straipsnio kontekste.

4) Optimizuokite vaizdus. Kai į svetainę įkeliate paveikslėlį, į failo pavadinimą būtinai įtraukite raktažodžius ir užpildykite Alt Text lauką su trumpu paveikslėlio aprašymu. Tai padės paieškos sistemoms indeksuoti jūsų paveikslėlius ir pagerins jūsų straipsnio reitingą.

5) Įtraukite išorines nuorodas. Straipsnyje pateikdami nuorodas į kitas svetaines, parodysite paieškos sistemoms, kad išmanote savo temą, ir padėsite nustatyti patikimumą. Tačiau nepersistenkite! Dėl per daug nuorodų jūsų straipsnis atrodys kaip šlamštas ir paieškos sistemos gali jus nubausti. Gera taisyklė – 250 žodžių teksto pateikti 1-2 nuorodas.

6) Reklamuokite savo straipsnį. Paskelbę straipsnį, reklamuokite jį socialiniuose tinkluose ir kitose svetainėse, kad žmonės jį perskaitytų. Kuo daugiau žmonių perskaitys ir dalysis jūsų straipsniu, tuo aukštesnę vietą jis užims paieškos rezultatuose.

Laikydamiesi šių patarimų, galite parašyti kokybišką SEO straipsnį, kuris padės jūsų svetainei užimti aukštesnę poziciją paieškos sistemos rezultatų puslapiuose.

Jei norite, kad jūsų svetainė paieškos sistemų rezultatų puslapiuose užimtų aukštesnes pozicijas, verta tai padaryti. Vadovaudamiesi šiame vadove pateiktais patarimais, galite sėkmingai parašyti SEO tinkamą straipsnį, kuris padės pritraukti lankytojų srautą į jūsų svetainę. Ačiū, kad skaitėte ir sėkmės rašyme!