Paveikslas ant drobės – originali vestuvių dovana

Paveikslas ant drobės – originali vestuvių dovana

Kaip parodyti jauniesiems, kad jie yra mylimi žmonės ir kaip palinkėti jiems gražiausių metų be žodžių? Žinoma, su originalia dovana. Vienas geriausių pasirinkimų – drobė, kurioje bus toks vaizdas, tokia nuotrauka, kokia Jums atrodo labiausiai tinkama vestuvių dienai.

Kadangi šiuo metu drobių sukūrimo kainos krenta – padovanoti geriausias emocijas galima gana pigiai.

Kas bus nuotraukoje?

Vienas esminių klausimų yra nuotraukos pasirinkimas. Daugeliui žmonių, kurie planuoja užsakyti nuotrauką, ne iki galo yra aišku – kaip ji turi atrodyti. Taip, joje bus toks vaizdas, kokio nori užsakytojas. Žinoma, renkantis dovaną vestuvėms – tai bus jaunųjų nuotrauka. Tačiau kokia ji turi būti, kad rezultatas tikrai būtų geras?

  •       Pirmiausia labai svarbu tai, kad nuotraukos rezoliucija būtų aukšta.
  •       Žinoma, nuotraukos gražiausiai atrodo, kad jose yra ne tik stilingas fonas, tačiau ir konkretus objektas, kuris traukia akis.
  •       Galiausiai reikia įvertinti – kiek vietos užims drobės kraštai, kiek rėmeliai ir kaip tai „paveiks“ nuotrauką.

Visada galima tartis su specialistais, kurie padės iš kelių nuotraukų, kurias pateikia klientas, rasti tą vieną, kuri atrodo gražiausiai ir kuri labiausiai yra verta spausdinimo ant drobės.

Ar reikia rėminimo?

Jeigu norite, kad vestuvių dovana iki mažiausių smulkmenų išbaigta – tuomet dažniausiai siūlome iškart apgalvoti ir rėminimo niuansus. Daugelis specialistų, kurie teikia drobės spausdinimo paslaugas  – taip pat sutinka ir įrėminti. Gerai ir patogu, kad viskas vienoje vietoje, tačiau reikia įvertinti – kokius rėmelius jie turi.

Ne visada rėminimas yra geras pasirinkimas dėl to, kad rėmeliai turi tikti ne tik prie nuotraukos vizualikos, spalvinės gamos, tačiau taip pat ir prie interjero, patalpos akcentų, kurie yra ten, kur bus kabinama ši nuotrauka, drobė. Dėl to kai kuriais atvejais geriau palikti rėminimo paslaugas patiems jauniesiems, kurie geriausiai žino – kokie rėmeliai tik jų interjere.

Originalios drobės, gera kaina laukia Jūsų – https://drobiunamai.lt. Jeigu turite klausimų – būtinai reikia klausti. Svarbu žinoti kas ir kaip. Visa tai veda link dovanos, kuri tikrai kels tik geriausias emocijas.