Kvapai automobiliui: nauda ir pasirinkimas

Malonus ir gaivus kvapas sklindantis kelionės metu yra tikra atgaiva, tiek vairuotojui, tiek ir jo keleiviams. Juk nenuostabu, kad vienas iš mūsų pagrindinių pojūčių uoslė yra itin svarbi ir daug prisiminimų galintis pojūtis. Dažnai draugų ir kitų keleivių girdimas klausimas apie automobilyje maloniai sklindantį kvapą, paglosto širdį bet kuriam vairuotojui. Tinkamai kvepiantis automobilis, taip pat išduoda apie vairuotojo tinkamą priežiūrą automobiliui.

Kvapai automobiliui tampa naudingi

Kvepiantis automobilio kvapukas automobilio salonui ne tik prideda gaivų ir malonų kvapą, bet ir tampa naudingu, todėl perskaitę kvapų nauda nustebsite ir į kvapukus žiūrėsite kitu kampu. Be malonaus kvapo, kvapai automobiliui gali duoti:

* nuolatos rūkomam automobilyje kaupiasi itin nemalonūs kvapai, o veiksmingiausias būdas juos panaikinti tampa automobilio kvapai.

* padeda sumažinti arba pašalinti kvapus, kurie kaupiasi ir prasiskverbia iš lauko

* gabenami gyvūnai, maistas ar iš vakarėlių vežami draugai, skleidžia nemalonius kvapus, kurie dažnėjant, sunkiai pasišalina iš automobilio. Aukštos kokybės kvapai turintys kvapų naikinimo savybių leis išvengti ir susidoroti su šiais nemaloniais kvapais.

* malonūs aromatai suteikia geros nuotaikos užtaisą.

Populiariausi kvapų pasirinkimai

Nors itin plati kvapų įvairovė leidžia vartotojui rinktis iš itin skirtingų pasirinkimų, nuo seno, vairuotojui yra pamėgę gaivius ir švelnius kvapus. Norintiems pasirinkti iš populiariausių kvapų, rekomenduotumėme rinktis šiuos aromatus:

* citrusinių vaisių kvapas savo aštriu kvapu nesunkiai prasiskverbs pro kitą kvapą ir Jums primins šiltesnius metų laikus.

* vanilės kvapas įneš švelnumo ir leis prisiminti vaikystę, o šio žemiško augalo atspalviai laikomi turinčiais raminančių savybių.

* mėtos kvapas sunkios kelionės metu, padės palaikyti budrumą ir gaivą.

Automobilio kvepalų rūšys

Be jau paminėtų populiariausių ir perkamiausių kvapų, nereikėtų pamiršti ir apie kvepalų rūšis. Automobilio kvepalai ir jų skirtingos rūšys skleidžia kvapą skirtingai. Skardinėse esantys mirkyti kvapai, dažnai savo aromatu leidžia mėgautis iki 60 dienų. Tuo tarpu itin populiarūs ir pigios kortelės kvapą skleidžia vos iki savaitės. Kvapai itin gerai savo kvapą išlaiko ir skleidžia būdami medyje, todėl medinės kortelės savo ilgalaikiu kvapu tikrai nustebins ne vieną. Puikus automobilio kvapo pasirinkimas būtų, prie ventiliacijos angos besitvirtinantys auto kvapukai, kurių intensyvumą ir ilgaamžiškumą galima reguliuoti oro pagalba.