Kovos menai – kodėl turėtumėte mokytis?

Ar žinote, jog norint apsiginti reikia ne tik savigynos kursų, bet ir pasirinkti kurį nors iš kovos menų ir į jį gilintis ilgus metus? Deja, bet apsiginti ne taip paprasta, kaip kai kurie nurodo. Jei manote, kad kelių mėnesių kursai pavers jus stipriu ir padės apsiginti bet kurioje situacijoje, klystate. Kadangi kovoti dažnai tenka ne su mėgėjais, o sportininkais, reikia ir patiems pagerinti fizinę būklę ir išmokti, kaip mušti. Nors esame nuo ankstyvo amžiaus mokomi, kad muštis negražu ir nesimuša ne tik mergaitės, bet ir berniukai, tikrasis pasaulis mus moko šiek tiek kitokią istoriją. Deja, bet nemokant apsiginti ne tik nesaugu vaikščioti vakarais gatvėmis, bet ir apskritai išeiti iš namų. Tad visi, kurie nori jaustis saugūs ir stiprūs, turėtų pasirinkti kovos menus, kurie padės viso to išmokti.

Kiek trunka, kol išmokstama apsiginti?

Kovos menai yra gilus mokslas, nors kai kuriems gali taip ir nepasirodyti. Tad mokytis ilgai gal ir nereikės, norint tik apsiginti, tačiau tie, kurie nori įsigilinti į kovos menus ir juos perprasti, turės mokytis šiek tiek ilgiau. Visgi kovos menai yra įdomūs ir suteikiantys daug naudingų įgūdžių, susijusių ne tik su fiziniu pasirengimu. Todėl išmokti kovoti naudinga visiems, kurie nori jaustis gerai ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai.

Ką reikia žinoti prieš pradedant mokytis?

Norint, jog kovos menai padėtų jums pasirengti fiziškai savigynai, reikia suprasti, kad pradėti mokytis reikia ne tik nuo fizinio pasirengimo, bet ir kovos menų istorijos. Tokiu būdu susipažinsite su kovos menais ir suprasite, kurie iš jų artimiausi. Tuomet galėsite nuspręsti, kuriuos pasirinkti ir gilintis. Apie kovos menus galite daug informacijos rasti šiame puslapyje: Pankration.lt . Čia ne tik sužinosite, kas yra kovos menai, kuo jie skiriasi nuo bokso ar kt., bet ir susipažinsite ir arčiau su informacija, kuri pravers. Tad jei norite išmokti kovoti, pradėkite mokytis jau dabar, nes tai bus ilga, tačiau įdomi kelionė.