KOKIE AKSESUARAI VONIOJE YRA BŪTINIAUSI?

Aksesuarai voniai ne tik atlieka savo praktinę paskirtį, bet tuo pačiu ir paįvairina interjero dizainą. Todėl prieš ruošdamiesi juos įsigyti, kad jie būtų ne tik patogūs naudoti, bet ir derintųsi prie bendro vaizdo. Ypač tai svarbu turėti omenyje, renkantis muilo dozatorius, rankšluosčių bei tualetinio popieriaus laikiklius ir tualeto šepečius, nes būtent jie diktuoja kitų aksesuarų stiliaus foną.

Kokie akcentai yra populiariausi šių dienų vonios kambariuose?

Paskutiniu metu ypač populiarūs vonios kambaryje yra tamsių spalvų akcentai, nes jie visada puikiai dera su šviesiomis spalvomis. Todėl dažniausiai yra pasirenkami juodi vonios reikmenys su aukso spalvos intarpais. Jie vonios kambario erdvei suteikia ne tik daugiau jaukumo, bet sudaro ir gilumo įspūdį.

Kad būtų įmanoma išvengti monotoniškumo spalvų specialistai siūlo įsigyti juodus vonios aksesuarus su žalvario intarpais. Taip pat ant bangos yra pakilę tie aksesuarai, kurie yra papuošti akmens imitacijos ar medžio fragmentais. Natūralumą išreiškiančios detalės pagyvina šio kambario erdvę, suteikia jai šilto jaukumo.

Kaip derinti vonios kambario aksesuarus tarpusavyje?

Dažniausiai vonios kambario aksesuarai būna derinami prie šios patalpos bendro interjero, o jeigu jis išlieka neutralus, tada vonios reikmenis galima kuo puikiausiai derinti tarpusavyje. Yra ir kitokia išeitis – įsigyti tos pačios spalvos aksesuarus, kad jie išlaikytų vientisą bendrą foną esamoje aplinkoje.

Kur geriausia laikyti vonios aksesuarus?

Įprastai didžioji dalis vonios aksesuarų būna laikoma vonios spintelėse, vis dėlto dušo kabinoje būtų gerai turėti specialią lentynėlę pritvirtintą patogioje pasiekti vietoje. Taip pat vonios kambaryje verta turėti ir muilines arba skysto muilo dozatorius, kitus specialius indelius, skirtus laikyti dantų šepetėliams, dantų pastai, kremams ir kitokiems panašiems reikmenims. Jeigu vietos ant sienų yra nedaug, tada vertėtų pasirinkti kuo mažesnes rankšluosčių pakabėles.  

Kokie aksesuarai yra reikalingi vonios kambario tualeto zonoje?

Jeigu vonios kambaryje esama ir tualeto reikmėms skirtos zonos, tada būtina įsigyti ir laikiklį, skirtą tualetiniam popieriui laikyti bei stovą šepečiui. Taip pat esama ir labai patogių naudoti tualeto šepečių, sujungtų su popieriaus laikikliu. Pastarasis variantas pasižymi išskirtiniu praktiškumu.