Erotiniams žaidimams – įvairūs, net elektroniniai žaisliukai. Ką renkasi lietuviai?

Leeloo Thefirst iliustracija iš pexels.com

Ar galime sakyti, kad lietuviai sekse tampa vis labiau liberalūs. Galbūt būtų tiksliau pridurti, kad jie niekada nebuvo labai konservatyvūs, tik apie tai buvo kalbama ne taip garsiai kaip šiuo metu. O, visgi, seksas yra svarbus kiekvieno žmogaus gyvenime. O kai jis yra malonus, nunešantis stogą ir atveriantis galimybes – juo mėgautis norisi kuo dažniau. Tai, galiausiai, sveika Jūsų organizmui.

Siekiant didesnės įvairovės arba kai norisi paįvairinti seksą – tinka labai įvairūs žaisliukai.

Masturbatoriai

Tiek  vyrams, tiek moterims yra siūlomi labai įvairūs masturbatoriai. Nuo penio iki vaginos imitacijų, kurie gali būti naudojami ne tik masturbacijos metu, tačiau ir sekso metu su kitu žmogumi.

Penio pompos

Nors mitas, kad penio dydis lemia sekso kokybę, tačiau faktas, kad dažnai didesnis lytinis organas suteikia vyrams daugiau pasitikėjimo savimi sekso metu. Padidinti penį galima ne tik vitaminų pagalba, tačiau ir penio pompomis. Plačiau apie jas galima skaityti čia – https://prezervatyvai.net/penio-pompos. Pardavėjai tikina, kad tai vienas iš dažniausių (erotikos srityje) pirkinių.

Seksuali apranga

Naujiems potyriams – tiks ir seksuali apranga. Nors dažniausiai plačiausia pasiūla yra siūloma moterims, tačiau ir vyrams atsiranda vis daugiau opcijų. Ne tik seksualios, dažniausiai odinės kelnaitės, tačiau ir petnešos, kaklaraištis bei daugelis kitų, dėmesio vertų drabužėlių, kurie tikrai įaudrins.