BCAA aminorūgštys. Kaip pasirinkti?

Kiekvienas norime atrodyti ir jaustis geriau. Šį tikslą pasiekti mums padeda sportas ir mityba. Kaip žinote, mitybą sudaro tinkakamai apskaičiuti  baltymai kurie yra mitybos pagrindas, riebalai, angliavandeniai, vitaminai ir mineralai. Aminorūgštys yra baltymų sudedamosios dalys. Todėl nenuostabu, kad aminorūgštys yra vienas iš dažniausių pasirinkimų.

Parduotuvėse  yra daug skirtingų BCAA aminorūgščių rūšių, tad kaip žinoti, kuri iš jų jums tinka? Pateiksime naudingų dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis šį papildą

1. Koks jūsų tikslas?

Ar norite užsiauginti raumenis, numesti riebalus, ar pagerinti savo rezultatus? Yra specialių BCAA formulių, skirtų kiekvienam iš šių tikslų.

2. Kiek baltymų jums reikia?

Baltymų poreikis priklauso nuo jūsų svorio, aktyvumo lygio ir tikslų. Būtinai pasirinkite aminorūgščių papildą, kuriame yra jūsų poreikius atitinkantis baltymų kiekis.

Kaip apskaičiuoti baltymų kiekį galite rasti internetinėse skaičiuoklėse.

3. Ar turite kokių nors alergijų ar jautrumo?

Kai kurie žmonės gali būti alergiški arba jautrūs tam tikroms BCAA papildų sudedamosioms dalims. Būtinai atidžiai patikrinkite etiketę, kad įsitikintumėte, jog maisto papildas neturi jokių ingredientų, kurie gali sukelti jums problemų.

4. Koks jūsų biudžetas?

Maisto papildų kainos yra įvairios. Rinkitės tokį, kuris atitinka jūsų biudžetą ir jūsų poreikius. Žinoma – kokybiški produktai kainuoja brangiau.

5. Kokia gaminio kokybė?

Būtinai rinkitės papildą, kurį pagamino gerą reputaciją turinti įmonė. Ieškokite produktų, kurių kokybė ir sauga buvo patikrinta trečiųjų šalių. Tik tokiu būdu užtikrinsite kokybę.

Venkite pirkti papildų iš neaiškių fizinių pardavėjų ar kitų neoficialių vietų.

Raumenų auginimas, riebalų metimas ar formos palaikymas – visi šie tikslai yra tinkami vartojant BCAA papildus. Būtinai rinkitės tik žinomus gamintojus, geriau rinktis mažiau, bet kokybiškiau.

Populiariausi ir geriausi prekių ženklai:

  •  Scitec nutrition
  • MusclePharm
  • Biotech USA
  • BSN
  • Olimp

Užsisakyti papildus geriausia ir patogiausia yra internetu. Aminorūgštys parduodamos praktiškai kiekvienoje sporto parduotuvėje. Prieš pirkdami būtinai palyginkite kainas ir pristatymo išlaidas. Paiešką galite pradėti nuo tinklapio Ambicija.eu.

Vartojant aminorūgštis, svarbu prisiminti, kad jie yra tik bendros mitybos ir treniruočių programos dalis. Būtinai maitinkitės subalansuotai ir intensyviai treniruokitės, kad pasiektumėte savo tikslus.

Geriausias – vartoti papildą yra  prieš treniruotę arba jos metu. Tai padės pagerinti jūsų rezultatus ir atsigavimą. Tačiau kaip ir vartojant bet kurį maisto papildą, svarbiausia sveikas gyvenimo būdas ir pasitarti dėl vartojimo su šeimos gydytoju.