Automobilių nuoma. Pagal kokius kriterijus pasirinkti įmonę?

Kartais automobilio nuomos paieškos gali būti itin varginančios. Internete galime rasti daugybę įmonių kurios siūlo automobilius, bet kurį iš jų turėtume pasirinkti ? Ar tik kaina vienintelis svarbus kriterijus? Į ką dar turėtume kreipti dėmesį?

Savaime suprantama, kaina yra itin svarbi renkantis automobilių nuomos bendrovę, tačiau yra ir kitų kriterijų, į kuriuos turėtume atsižvelgti. Šiame straipsnyje sužinosime apie juos sužinosite jau netrukus.

Automobilių nuomos įmonės pasirinkimas. Svarbiausi taškai:

  • Reikalingos transporto priemonės tipą: Kai kurios bendrovės specializuojasi tam tikrose tipo transporto priemonių nišose, pavyzdžiui, visureigių ar prabangių automobilių. Jei galvojate apie konkretaus tipo transporto priemonę, įsitikinkite, kad jūsų pasirinkta įmonė turi tokio tipo automobilių. O galbūt priešingai, ieškote mažo ekonomiško automobilio?
  • Kaina: Žinoma, norėsite gauti geriausią įmanomą automobilio nuomos kainą. Tad prieš priimdami sprendimą palyginkite skirtingų bendrovių kainas. Nebijokite derėtis, ypač jeigu automobilis reikalingas ilgesniam laikui.
  • Klientų aptarnavimas: Kaip ir kiekvienam verslui, automobilių nuoma ne išimtis – tai kokybiškas klientų aptarnavimas, informacijos suteikimas ir pažadų laikymasis. Tad pamatyti aptarnavimo profesionalumą lengviausia yra paskambinti telefonu.
  • Vieta: Jei planuojate nuomotis automobilį tam tikroje vietovėje, įsitikinkite, kad įmonė turi savo padalinius skirtinguose miestuose. Taip sutaupysite laiko ir pinigų kelionės išlaidoms.
  • Terminai ir sąlygos: Prieš pasirašydami sutartį būtinai perskaitykite smulkiu šriftu. Tai padės jums vėliau išvengti netikėtumų, tokie kaip baudos delspinigiai ir pan.
  • Atsiliepimai: Vienas iš geriausių būdų sužinoti, ar įmonė yra patikima, – patikrinti klientų atsiliepimus. Tai galite padaryti ieškodami internete arba klausdami draugų ir šeimos narių rekomendacijų.

Galite rinktis ir internetines automobilių nuomos platformas

Šios platformos užtikrina, jog visi automobiliai būtų geros būklės ir visos paslaugos būtų suteiktos kokybiškai. Be to, jos siūlo platų transporto priemonių asortimentą geriausiomis įmanomomis kainomis. Rezervaciją galima atlikti internetu bet kuriuo paros metu per keletą minučių. Esant bet kokiems nesklandumams, vėlavimams – galite pranešti tiesiogiai platformai ir jos išspręs visas kylančias problemas. O Jums nereikės niekuo papildomai rūpintis anksčiau minėtais dalykais.

Tokių tinklapių veikimo principas iš dalies panašus į Booking.com, kur klientai gali skaityti atsiliepimus ne tik apie butus, bet ir apie jų savininkus. Šiose platformose dažniausiai renkasi dirbantys savarankiškai, tad niekas nenorės gadintis savo vardo.

Jos taip pat tampa vis populiaresnės, nes suteikia skaidrumo ir saugumo tiek automobilių nuomininkams, tiek nuomotojams.