Terasų stogai: Kaip pasirinkti tinkamą?

Terasa yra vienas svarbiausių namo komponentų. Daugelis žmonių net nebegali įsivaizduoti savo kasdienybės be terasos, kuri tinkamai įstiklinta tarnauja visus metus. Joje kavos gėrimas tampa labai maloniu ritualu, kuriuo norėsis mėgautis vėl ir vėl.

Tiesa, terasa bus funkcionali tik tokiu atveju, kai būnant joje bus galima išvengti lietaus ir sniego. Tam, žinoma, reikalingi stogai.

O kurie yra geriausi, kai pasirinkimas yra toks platus? Žemiau pateiksime gaires, kurios galbūt kiek pagreitins paieškas.

  • Permatomas ar ne?

Terasos stogas gali būti permatomas arba ne. Šiuo metu dažniausiai pasirenkamas permatomas, kadangi jis ne tik vizualiai gražiau atrodo, tačiau taip pat ir suteikia galimybę matyti oro pokyčius. Žinoma, tai yra gana svarbi visos konstrukcijos galimybė, tad rinkitės tokius, kurie leidžia būnant terasoje matyti – kaip medžių lapai, kurie krenta ant stogo, keičia savo spalvą.

  • Biudžetas.

Kad ir ko reikia jūsų terasai – dažniausiai pirmiausia siūloma nusistatyti savo biudžetą. Tai padeda sutaupyti daug laiko ir palyginti opcijas, kurios Jums tinka. Kadangi šiuo metu kainos viešai pateiktos internete, esame tikri, kad greitai rasite tą variantą, kuris atitinka galimybes ir tuo pačiu jums tinka visomis kitomis prasmėmis.

  • Stiklo storumas.

Jeigu terasų stogai bus gaminti iš stiklo – reikia nuspręsti, kokio storumo gaminys Jums tinka. Žinoma, kuo storesnis – tuo patvaresnis, tačiau ir kainuoja brangiau. Visgi, investuoti apsimoka. Juk tai dažniausiai yra darbas, kuris daromas visam gyvenimui, tad jau geriau sumokėti kartą ir gyventi ramiai nei kas kelerius metus keisti stogą.

  • Atsparumas dirgikliams.

Kai kurie renkasi tokius stogo stiklus, kurie yra atsparūs saulės kaitrai. Žinoma, tai svarbu, kai į terasą šviečia vakarinė saulė, kuri labai dažnai itin kaitri. Dėlto irgi siūlome jau geriau investuoti daugiau, tačiau rinktis stogo dangą, kuris leis Jums terasoje ramiai leisti laiką ir išvengti bet kokio galimo diskomforto.

Džiaukitės terasa, kurioje kiekvienas kavos puodelis tampa magiškas. Svarbiausia – ne tik vasaromis, tačiau ir žiemomis. Pasirūpinkite konstrukcijomis, kurios leis išvengti nemalonaus oro ir džiaukitės terasos galimybėmis, kurios prieinamos visiems ir bet kokiu oru.