Viskas ką turėtumėte žinoti apie natūralias vyriškas rankines   

Šiuolaikinis pasaulis reiškia lengvą prieigą prie interneto, vis dažnesnį apsipirkimą internetu ir didžiulius kiekius prekių stacionariose parduotuvėse. Visa tai leidžia daug lengviau rasti rankinę, portfelį ar kelioninį krepšį, kuris padės išreikšti individualų stilių. Tačiau jei, be vizualinio aspekto, domina kokybė, rinkitės gaminius iš tikros odos, kuri atrodo itin elegantiškai ir rodo gerą skonį. Tiems, kurie nori apsupti save iš autentikos kylančiu grožiu, parengėme straipsnį, kuriame sužinosite, kaip atskirti tikrą odą nuo dirbtinės.    

Produktai, apibūdinami kaip oda, dažnai turi sintetinių sluoksnių. Jų gamybai naudojama oda yra padengta sintetiniu būdu. Rankinės dažnai gaminami iš malto rauginimo atliekų. Neapsigaukite etiketėmis, kuriose rašoma, kad jose yra natūralios odos. Pagal taisykles, pardavėjas gali įtraukti tokią informaciją, net jei tikros odos kiekis yra mažas. Todėl verta pasiteirauti apie procentinę sudėtį  arba patikrinti odos autentiškumą, naudojant kelis paprastus pastebėjimus. Į ką verta atkreipti dėmesį?

Natūralios odos tekstūra

Tikrą odą galima atpažinti palietus. Kai rankose laikote dirbtinės odos rankinę, ji gali atrodyti standi ir kieta. Tačiau kartais nutinka taip, kad netikra oda yra minkšta, bet niekada nebus tokia šilta kaip tikroji oda. Kokybė, kurią suteikia tik tikroji oda, yra minkštumas, elastingumas ir subtilumas.

Natūrali oda taip pat turi būdingą, lengvai atpažįstamą kvapą. Tai yra įdegio proceso likučiai. Jis gali būti daugiau ar mažiau pastebimas, bet visada asocijuojasi su natūralia, tikra oda. Dirbtinės odos gaminiai tokio kvapo neturi. Tokiu atveju jaučiamas tekstilės ir įvairių rūšių cheminių medžiagų kvapas. Verta paminėti, kad šis odos autentiškumo patikrinimo būdas gali neveikti. Šiuolaikinės technologijos leidžia lengvai padirbti kvapą ir suteikti dirbtiniams gaminiams natūralų odos kvapą.

Verta pagalvoti, kaip odinis gaminys elgiasi sąlytyje su vandeniu. Tikra oda porėtos struktūros, visą laiką kvėpuoja, todėl lengvai į ją įsigeria vanduo. Drėgnos dėmės po kurio laiko išdžiūsta. Jie neiškraipo medžiagos ir nekeičia jos spalvos. Savo ruožtu dirbtinė oda neleidžia įsigerti vandeniui.  

Dažniausiai vyrai renkasi erdvias ir funkcionalias rankines, kuriose gali susidėti kasdienius aksesuarus – planšetes, telefonus ir kitus būtinus daiktus, todėl aksesuarai tampa ne tik išvaizdos papildymu, bet ir kasdiene būtinybe. Jei ieškote vienos rankinės visoms progoms, labai svarbu išsirinkti tokį modelį, kuris organiškai atrodytų su visu mūsų garderobu.