Vienkartinių pirštinių rūšys

Medical staff with PPE suit test coronavirus covid-19 to asian woman by nose swab at hosputal. COVID-19 testing health care concept.

Renkantis vienkartines pirštines, gali būti nepaprastai daug pasirinkimo. Kai kurios iš geriausių pirštinių yra latekso pirštinės, nitrilo pirštinės, vinilo pirštinės ir daugelis kitų rūšių. Pasirinkimas yra begalinis! Turint tiek daug pasirinkimų pirkti, sprendimas gali būti didžiulis, todėl ir yra šis vadovas.

Įsigykite vienkartines pirštines, kurios atitinka jūsų poreikius. Nepamirškite atsižvelgti į paskirtį, kokybę ir ar esate alergiškas lateksui. Vienkartinės pirštinės yra įvairių tipų, formų, naudojimo būdų ir kainų. Tačiau kaip išsirinkti geriausias vienkartines pirštines pagal savo poreikius? Šiame vadove mes jį suskirstome, kad pirštinių pasirinkimas būtų paprastesnis ir greitesnis.

Vienkartinių pirštinių paskirtis

Vienkartinės pirštinės yra viena iš pirmųjų apsaugos linijų nuo įprastų traumų ir ligų darbo vietoje. Prieš perkant jas, svarbu žinoti, kam jos naudojamos, nes įvairiems tikslams reikia skirtingų tipų vienkartinių pirštinių. Yra du pagrindiniai vienkartinių pirštinių naudojimo būdai – medicininės ir bendrosios paskirties. Abu turi savo paskirtį ir laikosi FDA standartų, tačiau labai svarbu, kad suprastumėte ir jų skirtumus. Bendrosios paskirties vienkartinės pirštinės dažniausiai naudojamos: Maisto tvarkymas. Sodininkystė. Buities darbai. Sargybinis. Salonai/SPA. Automobiliai

Kita vertus, medicininės pirštinės dažniausiai naudojamos: Apžiūros pirštinės. Chirurginės pirštinės. Chemoterapinės pirštinės. Kitų tipų sveikatos priežiūros pirštinės. Vienkartinės pirštinės yra pagamintos iš įvairių medžiagų, ir kiekviena medžiaga turi savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Skirtingų medžiagų apsaugos nuo chemikalų lygis, sugriebimo įrankius miklumas ir valymo paprastumas skirsis. Norėdami, kad pirštinės veiktų kuo geriau, turėtumėte pasirinkti tinkamą medžiagą.

Vienkartinių pirštinių tipai

Gaminant pirštines naudojamos kelios medžiagos, o žinodami, iš kurių komponentų šios pirštinės pagamintos, galite pasirinkti tai, kas sklandžiai derės su tais dalykais, kuriems to reikia. Trys medžiagos, dažniausiai naudojamos medicininėse pirštinėse, yra lateksas, vinilas, nitrilas ir polietilenas. Tačiau kuo kiekvienas iš jų skiriasi? Nitrilo pirštinės. Nitrilo pirštinės bus naudingos daugelyje pramonės sričių, nes jos yra atsparios įvairioms cheminėms medžiagoms ir kitoms pavojingoms medžiagoms bei pasižymi geromis tempimo savybėmis.

Apibendrinant, geriausios vienkartinės pirštinės yra tos, kurios jums labiausiai tinka. Atminkite, kad jos yra vienkartinės ir su jomis turėtų būti elgiamasi pagal paskirtį. Tai reiškia, kad reikia tinkamai pasirinkti, naudoti ir išmesti naudotas pirštines.