Tatuiruočių bei permanentinio makiažo naikinimas
Niekada neblėstanti mada puošti savo kūno odą piešiniais, įvedant specialius natūralius ar sintetinius pigmentus, atrodo, ir toliau lieka itin populiari ne tik tarp senosios kartos, bet ir taip jaunųjų mūsų piliečių. Tatuiruočių puošyba sparčiai populiarėjo paskutinįjį šimtmetį ir pasiekė savo aukštumas, kuomet vakarų šalių gyventojų net kas trečias turi ne mažiau kaip vieną kūrinį. Kuomet tokia didelė populiacijos dalis turi tatuiruotes, žinoma visuomet bus ir dalis nepatenkintų savo pasirinkimu, meistro darbu ar tatuiruotės pokyčiu. Priežasčių, kodėl žmonės nori šalinti tatuiruotes būna pačių įvairiausių. Vieniems tai atrodo jaunystės netinkamas pasirinkimas, kitiems pasikeitė estetikos suvokimas ar amžiaus normos. Kaip ten būtų, ieškantiems nusišypsojo laimė – per paskutinius dešimt metų ypač gerai išsivystė lazerinė technika galinti akimirksniu naikinti po oda esantį pigmentą.
Kaip atliekamas tatuiruotės šalinimas
Tatuiruočių šalinimui naudojamas specialus įrenginys su Q-switch lazerio technologija, kuomet ypač trumpu impulsu ir reikiamu šviesos bangos ilgiu yra apšviečiama oda. Lazerio impulsas yra labai stiprus ir paveikia pigmento molekulę ją įkaitindamas, ko pasekoje pigmentas skyla į kur kas smulkesnes dalelytes, o vėliau jas iš organizmo bando naikinti žmogaus limfinė sistema. Q-switch lazerio spindulio impulsas yra labai trumpas, tad įkaitęs odoje esantis pigmentas nespėja pažeisti aplink esančių ląstelių. Ko pasekoje nelieka randų ir procedūra tampa labai saugi.
Galima naikinti ir permanentinį makiažą
Kadangi ilgalaikis makiažas, dar kitaip vadinamas permanentiniu makiažu, yra labai panaši procedūra į tatuiruočių, todėl naikinimui skirtas įrenginys puikiai tvarkosi ir su šio tipo odos pigmentu. Nors permanentinio makiažo zonų veide yra keletas, tačiau šalinti galima tik antakių permanentinį makiažą. Lazerinės technikos meistras būtinai prieš atlikdamas šį veiksmą turi pasirūpinti kliento akių apsauginiais akiniai, kurie skirti išvengti akių kontakto su lazerio šviesa.
Ar galima visiškai pašalinti tatuiruotę?
Tatuiruočių būna įvairiausių, tiek kalbant apie pigmento kilmę ir savybes, tiek ir apie atlikimo bei amžiaus įtakos. Kuo tatuiruotės yra senesnė ar turinti daugiau odos sužeidimo, tuo sunkiau ją bus pašalinti. Verta pažymėti, kad norimam rezultatui pasiekti jums reikės ne vieną kartą atvykti pas specialistus, kurie sudarys individualų ir jums geriausiai tinkantį planą. Įprastai permanentiniam makiažui naikinti reikia bent 3 seansų, o vienspalvėms tatuiruotėms bent 4 seansų. Norėdami geriau suprasti apie procedūros galimybės galite skaityti LAVI-estetika svetainėje.