Santykiai be rutinos: 7 laiko patikrintų būdai

Jau daug metų kalbama apie tai, kad rutina yra vienas didžiausių santykių priešų. Tačiau lygiai taip pat daug laiko buvo ieškota būdų, kurie neleistų tai rutinai įsigalėti. Taigi, svarbu pasakyti, kad egzistuoja tikrai ne vienas laiko patikrintas būdas, kuris leis išvengti nuobodulio santykiuose. 

  1. Jei norite išvengti rutinos, nepamirškite sakyti savo antrai pusei kuo originalesnių komplimentų. Dar geriau, kai komplimentai gimsta iš kasdieninių situacijų, tuomet jie tikrai žavi unikalumu.
  2. Nepamirškite, kad šiandien yra tūkstančiai prekių, kurios skirtos suaugusiems žmonėms. Taigi, atminkite, kad jų išbandymas įneš į jūsų poros gyvenimą įvairovės. Daugiau apie tai sužinosite čia.
  3. Ne paslaptis, kad dažna pora turi savo mėgstamą erdvę, kurioje labai mėgsta leisti laiką (tai gali būti parkas, restoranas, kavinė, naktinis klubas ir t.t.) Tačiau verta akcentuoti, kad rutinos jūsų poros gyvenime bus kur kas mažiau, jei noriai lankysitės naujose erdvėse. 
  4. Ko gero, ne kartą esate girdėję apie stalo žaidimus, skirtus visai šeimai arba skirtus žaisti su draugų kompanija. Belieka tik pridurti, kad šiandien jau galima rinktis ir poroms skirtus stalo žaidimus. Taigi, tai gali tapti ne tik itin įdomia pramoga, bet ir taip pat – atnešti daug naudos, kadangi žaisdami šiuos žaidimus, galite sužinoti daug  dalykų apie savo partnerį. 
  5. Kurkite naujas tradicijas – tai irgi jums padės išvengti rutinos. Jei penktadienio vakarus buvote įpratę leisti vakarieniaudami restorane, tai galbūt reikėtų pagalvot apie aktyvias pramogas?
  6. Skirkite mažiau dėmesio buities darbams – taip skamba dar vienas patarimas. Žinoma, nesiūlome jums neatlikti namų ruošos darbų, tačiau vertėtų į tai žiūrėti kur kas paprasčiau, tuomet ir rutinos išvengti bus lengviau.
  7. Nesvarbu, kiek laiko jau esate kartu – vis dar kvieskite vienas į kitą pasimatymus, kadangi tai jūsų santykiams suteiks įvairovės, spontaniškumo, ir, žinoma, leis išvengti rutinos. 
  8. Šie patarimai – laiko patikrinti būdai, kurie tūkstančiams porų leido išvengti rutinos. Tad tapkite viena iš jų – pora, kurios gyvenime rutina užima tikrai ne pirmą vietą.