Prabangūs interjerai vis dažniau karaliauja lietuvių namuose

Kuriant namus svarbiausia yra Jūsų poreikiai. Interjeras turi būti toks, kad Jums būtų gera namuose būti. Juk mados keičiasi, o stilius – išlieka. Galiausiai, koks skirtumas, kokias tendencijas pateikia nuomonės formuotojai arba dizaineriai, kai Jums teks gyventi tam tikroje aplinkoje ir Jūsų poreikiai yra esminiai.

Norisi ilgaamžės kokybės

Prabangus interjeras yra neatsiejamas nuo geros kokybės medžiagų, kurios ne tik leis ilgus metus džiaugtis baldais, akcentais bei sienomis arba grindimis, tačiau taip pat ir džiugins patrauklumu. Juk gražūs namai yra tokie, kurie kvepia prabanga ir elegancija, kurie nėra reiklūs, kurie ir po daugelio metų išlaiko savo patrauklumą. Žinoma, kad geros medžiagos leidžia ir mažiau dėmesio skirti priežiūrai, o tokie namai – patogesni ir funkcionalesni.

Prabangumas dera su kitais stiliais

Iki šiol gana gajus mitas, kad prabangūs interjerai dažniausiai yra neatsiejami nuo auksinių interjero detalių, šifonų, kitų akcentų, kurie ne tik reiklūs, tačiau ir brangūs, juolab, kartais gali atrodyti kaip kičas. Pamirškite šiuos mitus, kadangi prabanga gali būti labai įvairi. 

Pavyzdžiui, šiuo metu mėgstama elegancija kvepiančius namus kurti derinant juos su modernumu. Itin skoningai atrodo minimalizmas ir klasikiniai jo potėpiai. Žinoma, kad tokio interjero kūrimas reikalauja žinių, praktikos, tad pačiam suformuoti aplinką gali būti gana sunku.

Norisi sau leisti viską

Galiausiai, dizaineriai pastebi, kad lietuviai vis dažniau renkasi prabangų interjerą namuose, kadangi nori sau suteikti galimybę gyventi tokioje aplinkoje, kuri atrodo solidžiai, kiekvienas akcentas yra išbaigtas, harmoningas. Juk namai daugeliui yra svarbiausia vieta žemėje, tad jie turi kelti tik geras mintis, pozityvias emocijas, o ne sietis su varginančiais priežiūros darbais, nuolatiniu namų atnaujinimu.


Domina prabanga bei elegancija kvepiantis namų interjeras, tačiau pačiam tokį sukurti atrodo labai rimtas iššūkis? Susisiekite su mumis ir mes padėsime Jūsų svajonę paversti realybe. Juk tobuli namai yra tokie, kurie labiausiai patinka Jums. O tokius sukurti su patyrusiais specialistais yra kur kas paprasčiau.