Spausdinti

Naujienos

Sukurta: 2020.02.10 / Atnaujinta: 2020.02.11 13:19

Kvietimas į Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo konferenciją "Daugiau paramos - daugiau galimybių - daugiau rezultatų"

Maloniai kviečiame dalyvauti Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo konferencijoje Daugiau paramos - daugiau galimybių - daugiau rezultatų. Konferencijos metu diskutuosime, kodėl Lietuvoje taip maža palaikymo vystomajam bendradarbiavimui ir kaip jį telkti, taip pat aptarsime, kaip idėjas paversti rezultatais. Antrojoje renginio dalyje numatytos apskritojo stalo diskusijos su šalyse partnerėse projektus įgyvendinančių ar kitą paramą teikiančių Lietuvos institucijų ir organizacijų atstovais, Lietuvos diplomatinių atstovybių darbuotojais.

 

Data:            2020 m. vasario 27 d.

Laikas:          9:00-15:30

Vieta:            Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, Gedimino salė

J. Tumo-Vaižganto g. 2, Vilnius

Renginio programą rasite ČIA

 

Renginys vyks lietuvių kalba, vertimai į kitas kalbas nenumatyti. Kviečiame registruotis į konferenciją ir apskritųjų stalų diskusijas užpildant elektroninę registracijos formą iki 2020 m. vasario 24 d. Kilus klausimų dėl registracijos, kreiptis į Jovitą Tautkevičiūtę el. paštu jovita.tautkeviciute@urm.lt, tel. +370 706 52976.

Dėl riboto vietų skaičiaus būtina registracija. Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.  

Svarbu! Atvykstant į renginį su savimi turėkite tapatybę patvirtinantį dokumentą