KAIP PAŠALINTI NEPAGEIDAUJAMUS PLAUKUS?

https://unsplash.com/photos/white-shaver-on-white-textile-3gKTLEjffd4

Nieko nėra nemalonesnio moteriai už nepageidaujamus plaukelius ant veido ar ant kojų. Dauguma jų kasdien vargsta skusdamos juos su peiliukais, mėgina išpešti, naudodamos vašku padengtus pleistrus. Deja, visos šios priemonės neduoda norimo efekto. Plaukeliai vis vien greitai atželia. Tačiau jais galima lengvai ir visam laikui atsikratyti kitu būdu. Plaukų šalinimas lazeriu – viena iš patogiausių ir patikimiausių kosmetinių procedūrų.

Kodėl nepatariama nepageidaujamų plaukelių pešioti?

Veido ir kojų plaukų pešiojimas yra skausmingas. Šis veiksmas itin pažeidžia jautrią veido odą, todėl ji kenčia nuo alerginių reakcijų ir po jų sekančio bėrimo. Todėl kosmetologai pataria vengti nepageidaujamų plaukelių skutimo ar pešiojimo dėl jautrią odą ištinkančių pažeidimų. Nes dėl to ne tik be reikalo būna dirginama oda, bet nuo dažno skutimo plaukeliai dar smarkiau ir tankiau atauga.

Kas moterims lemia padidėjusį plaukuotumą ant veido?

Plaukuotumo padidėjimą veido srityje moterims gali lemti hormoniniai sutrikimai arba genetinės priežastys. Dažniausiai taip nutinka tada, kai moterų organizme sumažėja moteriškų hormonų kiekis, tada ima dominuoti vyriškieji hormonai. Taip moterims pradeda augti plaukeliai panosėje arba pasmakrėje. Todėl prasidėjus tokiam reiškiniui pirmiausiai pasitarti ne su kosmetologu, o su endokrinologu, kad jis galėtų nustatyti tikrąsias šio nesklandumo priežastis ir patartų, kaip tinkamiau įveikti šią problemą.

Kaip galima sveikai ir patikimai atsikratyti nepageidaujamų plaukelių?

Jeigu pavargote kasdien plūktis su atželiančiais ant veido plaukeliais, tada pati geriausia išeitis – pagalbos kreiptis į grožio medicinos specialistus, kurie profesionaliai jus aptarnaus. Grožio klinikose moterims plaukeliai nuo veido šalinami, pasitelkus lazerio spindulius. Ši procedūra yra beskausmė ir tuo pačiu labai greita. Jos metu lazeris naikina plaukelių šaknis, todėl jie nebegali ataugti.

Kodėl moterims verta rinktis plaukelių šalinimą lazeriu?

Iš pažiūros gali atrodyti, jog plaukelių šalinimas yra brangoka investicija, tačiau visas išlaidas atperka nuotaika, kuri užplūsta po to, kai jau atsikratyta šia kosmetine problema. Tada moteris atsigauna psichologiškai, jos nuotaika akivaizdžiai pagerėja, atsiranda pasitikėjimas savimi, nes jau daugiau niekada nebekamuos tas nemalonus nepatogumo dėl savo išvaizdos jausmas.