Komandos subūrimo taisyklės

Free Group of People Stock Photo

Ar svarbu, kad komandos nariai vieningai siekia tikslo ir tuo pačiu stengtųsi įmonei pasiekti kuo daugiau? Žinoma, kad taip. Tai supranta vis daugiau vadovų, kurie stengiasi suburti tokį mikroklimatą, kuris geriausiai atitinka tam tikros įmonės poreikius.

Šiuo metu itin mėgstami komandiniai žaidimai, tačiau yra ir daugiau veiklų, kurios gali padėti nariams tapti net šeimos nariais.

Nereikia per daug stengtis

Kai kurie vadovai stengiasi, kad kiekvienas jų komandos narys kuo geriau jaustųsi esantis įmonėje, taip pat, bando rasti metodus, kurie gali padėti jį kuo labiau įtraukti į veiklas. Nors tai yra sveikintina, tačiau apskritai nereikia per daug stengtis, kadangi visi žmonės yra skirtingi ir tikrai ne kiekvienam yra svarbu, kad jis būtų dalis komandos arba net svarbiausias jos narys.

Įtraukiami nariai per žaidimus

Geras būdas suburti komandą kartu siekti tokių pat tikslų – burti per žaidimus. Šiuo metu variantų tikrai gana daug, tad kiekvienas gali rasti tą, kuris konkrečiai komandai labiausiai tinka. Nuo fizinių žaidimų iki veiklos, kurios skatina protinių gebėjimų lavinimą. Esame tikri, kad esant plačiai pasiūlai – rasite variantą, kuris labiausiai tinka Jūsų įmonės atveju.

Vasara – puikus metas komandos formavimui

Nors visi metų laikai tikrai yra geras būdas parodyti savo komandai, kad ji jums yra svarbi ir surengti jai renginį, kuris gali padėti suburti visus vieningiau dirbti, tačiau dažniausiai vasaros metu tokio tipo veiklos yra dažniausios, kadangi oras geras, tad organizuojami susitikimai lauke. Tuomet geriausiai pasiteisina fizinės veiklos, įvairūs žaidimai, kuriuos praveda specialistai.

Kiekvienas komandos narys yra unikalus

Galiausiai, atminkite, kad visa komanda yra kaip kumštis, kuri siekia tokio paties tikslo. Tačiau lygiai taip pat ir komandoje yra kiekvienas narys, žmogus, kuris su savo savybėmis gali daugiau arba mažiau įsilieti į veiklas.

Komandos formavimo renginiai yra vienas geriausių pasirinkimų tokiu atveju, kai norisi, kad visi nariai ne tik gerai jaustųsi, tačiau taip pat ir vieningai siektų tokio paties tikslo. Pasikartosime, kad tai eina ne iš niekur. Rezultatui reikia skirti pastangas. O kai jos yra – viskas įmanoma.