Kokie rankų darbo papuošalai šiuo metu populiariausi?

Rankų darbo papuošalai jau daug metų patraukia ne tik moterų, bet ir vyrų dėmesį. Tokie papuošalai išsiskiria ne tik savo unikalumu, bet ir kokybe. Kokie rankų darbo papuošalai populiariausi?

Auskarai

Auskarus mėgsta visi – tiek moterys, tiek vyrai. Todėl papuošalų kūrėjams reikia pasistengti, jog rastų dizainų, kurie patiktų abiem lytims. Moteriški auskarai dažniausiai būna gaminami iš aukso arba sidabro ir papuošti tikrais akmenukais. Tokie auskarai šiuo metu labai populiarūs. Vyriški auskarai – subtilesni, tačiau vis tiek traukiantys dėmesį.

Apyrankės

Maždaug prieš dešimt metų tapo ypač populiarios tikrų akmenukų apyrankės. Keista, tačiau jų populiarumas išliko iki šiol. Žinoma, dabar tokios apyrankės kur kas sudėtingesnių dizainų ir gražesnės. Tokios apyrankės puikiai tinka ne tik riešams, bet ir pėdoms. Tai nuostabus pasirinkimas moterims, kurios nori išsiskirti papuošalais. Tačiau tikrų akmenukų papuošalai puikiai tinka ne tik moterims, bet ir vyrams. Anksčiau jie rinkdavosi tamsesnes apyrankes, tačiau šiuo metu drįsta rinktis ryškesnes, labiau dėmesį atkreipiančias, apyrankes.

Vėriniai

Kitas populiarus rankų darbo papuošalas – vėriniai. Juos renkasi moterys, kurios nori ne tik sukurti neįprastą įvaizdį, bet ir atrodyti moteriškai bei elegantiškai. Daugelis kūrėjų siūlo rinktis akmenukų vėrinius, kurie ne tik atrodo gražiai, bet ir pasižymi tam tikromis savybėmis. Kai kurie akmenukai gali ne tik suteikti pasitikėjimo, bet ir padėti nusiraminti. Populiarūs ir vėrinių deriniai, tai gali būti panašūs vėriniai draugėms ir panašiai. Na, ir dar vienas populiarus pasirinkimas yra vėriniai pagal zodiako ženklą. Moterims tai ne tik puikus būdas pasipuošti, bet ir parodyti aplinkiniams, jog jie didžiuojasi savo zodiaku. Nepaisant to, jog dažniausiai vėrinius matome ant moters, nepamirškite, kad ir vyrai kartais renkasi vėrinius. Vyrams šiuo metu renkasi kiek santūresnis vėrinius, tačiau jie vis tiek puikiai juos papuošia.

Lankeliai

Dar vienas pasirinkimas – lankeliai. Jie puikiai tinka moterims, kurios nori išsiskirti iš minios bei gauti aplinkinių dėmesio.