Kodėl plaukų priauginimas populiarus pasaulyje?

Televizijoje, internete ar žurnaluose dažnai pastebime gražias merginas, neretu atveju žvaigždes, turinčias ilgus ir itin tankius plaukus. Visos moterys nori būti gražios ir patrauklios, tačiau ne visoms natūraliai yra duota turėti norimo ilgio ir tankio plaukus, todėl į pagalba ateina plaukų priauginimo procedūra. Panagrinėkime privalumus dėl kurių ši procedūra tokia populiari.

  • Žaibiškai pakeičiamas stilius

Natūraliai plaukai auga apie 1 cm per mėnesį. Norint pasiekti norimą ilgį prireiktų labai daug laiko. Plaukus priauginti dažniausiai trunka nuo 2 iki 4 valandų, priklausomai nuo sruogų kiekio, meistro darbo ir kitų aplinkybių. Per itin trumpą laiko tarpą yra pasiekiamas maksimaliai geras efektas. Jei nešiojate labai trumpus plaukus ir nusprendėte prisiauginti plaukus iki juosmens, Jūsų stilius pasikeičia kardinaliai!

  • Platus priauginamų sruogų pasirinkimas

Visai nesvarbu ar norite tik šiek tiek pailginti ir pridėti tankio plaukams ar norite visiškai pakeisti įvaizdį iš trumpo kirpimo į plaukus iki juosmens. Galime Jus nudžiuginti, Šiai dienai, priauginamų plaukų rūšių, ilgių ir spalvų yra begalė. Svarbu pasirinkti gerą tiekėja arba meistrą pas kurį atliekate procedūrą.

  • Atauga natūralus plaukai

Dažnai klaidingai suprantamas plaukų priauginimo tikslas. Klaidingai manoma jog tai yra plaukų žalojimas. Tai yra mitas. Ši procedūra yra skirta ne tik grožiui, bet ir tam, kad atsiauginti savo natūralius plaukus. Taip pat didelis privalumas norinčioms garbanotų plaukų. Prisiauginus tokios rūšies sruogas, nebereikia žaloti plaukų juos kaitinant ir darant garbanas mechaniniu būdu.

  • Nesudėtinga priežiūra

Plaukai, nesvarbu trumpi ar ilgi, tankūs ar reti, vis tiek reikalauja priežiūros. Su priaugintais plaukais – lygiai taip pat, tačiau priežiūra tikrai nėra sudėtinga. Svarbiausia naudoti tinkamus šampūnus ir šukavimo šepečius, ir laikytis kitų rekomendacijų. Kiekvienas sertifikuotas specialistas po atliktos procedūros su savo klientu aptaria visus su priežiūra susijusius dalykus ar atsiunčia priminimą.

  • Priaugintų plaukų išlaikymas nėra brangus

Tikrai taip, pirmas kartas yra tikrai brangus, kadangi reikia mokėti ir už plaukus ir už meistro darbą. Tačiau paskui visa ateinantį priauginimo laikotarpį reikės mokėti tik už korekciją. Jos yra atliekamos kas 2-3 mėn, priklausomai nuo priežiūros, plaukų kokybės ir kitų veiksnių.

  • Ilgas išnešiojimo laikotarpis

Prisegamų plaukų išnešiojimas faktiškai yra beribis, paprastai sakant kol plaukai susidevi. Jei kalbame apie keratinu priauginamus, tikrų žmonių plaukus, jų išnešiojimo laikotarpis yra 2-3 metai. Tai reiškia jog reguliariai atliekant korekcijas tuos pačius plaukus galėsite nešioti iki trejų metų.

Svarbiausias dalykas

Plaukų priauginimas neabejotinai populiarus tiek Lietuvoje tiek kitose šalyse. Specialistų šioje srityje taip pat apstu. Svarbiausias dalykas yra pasirinkti gerą meistrą. Skirkite tam laiko ir atminkite, jog pigiau ne visada yra geriau.