Kas yra „All On 4” dantų implantavimo technika?

„All On 4” – tai naujoviškas dantų implantavimo metodas, kuris pakeitė mūsų požiūrį į viso lanko dantų protezavimą. Skirtingai nuo tradicinių metodų, kuriems reikia kelių implantų, taikant „All On 4” metodą visam dantų rinkiniui palaikyti naudojami tik keturi strategiškai išdėstyti implantai.

„All On 4” implantų atsiradimas

Koncepcija, kad viso lanko atstatymui reikia naudoti minimalų skaičių implantų, nėra nauja. Tačiau implantų išlenkimas 45° kampu pakeitė žaidimo taisykles. Šį unikalų metodą pirmasis pradėjo taikyti profesorius Paulo Malo, bendradarbiaudamas su kompanija „Nobel Biocare” praėjusio amžiaus dešimtajame dešimtmetyje. Jų atlikti išsamūs tyrimai ir sėkmingi pacientų rezultatai įtvirtino „All On 4”, kaip geriausio gydymo būdo, skirto viso lanko dantų pakeitimui, reputaciją.

Tradiciniai implantai ir All On 4 palyginimas

Tradiciniai dantų implantai – tai titaninis varžtas, įsukamas į žandikaulio kaulą, ant kurio tvirtinamas vienas dantis arba tiltas. Viso dantų lanko reabilitacijai šiuo metodu paprastai reikia 6-8 implantų. Tuo tarpu naudojant „All On 4” tokį patį rezultatą pasieksite naudodami tik keturis implantus. Du dedami burnos priekyje, o du – kampu gale. Tokia konstrukcija ne tik sumažina reikalingų implantų skaičių, bet ir leidžia juos dėti tose vietose, kur kaulo tankis yra mažesnis, todėl daugeliu atvejų nereikia persodinti kaulo.

Burnos kaulų sveikatos problemų sprendimas

Vienas iš išskirtinių „All On 4” metodo privalumų yra tai, kad jis tinka pacientams, turintiems burnos kaulų sveikatos problemų. Taikant tradicinius implantavimo metodus dažnai reikėdavo invazinio kaulo persodinimo, ypač pacientams, sergantiems osteoporoze ar turinčių didelę žandikaulio kaulo rezorbciją. Tačiau naudojant „All On 4” net ir tiems, kurių kaulų sveikata yra sutrikusi, implantai gali būti implantuojami be papildomų procedūrų.

Miego odontologijos komfortas

Suprantama, kad mintis apie chirurginę dantų gydymo procedūrą daugeliui gali būti bauginanti. Štai čia į pagalbą ateina miego odontologija. Ji apima intraveninę sedaciją, sukeliančią pacientams atsipalaidavimo ir sapno būseną, užtikrinančią komfortišką patirtį visos procedūros metu.

Galimi iššūkiai naudojant All On 4 implantavim ometoda

Kaip ir atliekant bet kurią kitą chirurginę procedūrą, reikia atsižvelgti į tam tikras aplinkybes. Didžiausia problema, susijusi su „All On 4”, yra ta, kad implantai gali būti blogai įstatyti. Neteisingas implantų išdėstymas gali turėti įtakos kosmetiniam rezultatui, todėl gali būti matomas implantų metalas arba nenatūraliai atrodantys pakaitiniai dantys. Todėl labai svarbu pasirinkti odontologą, turintį įgūdžių tiek chirurginių, tiek kosmetinių procedūros aspektų srityje.

Nors „All On 4” metodas sukėlė revoliuciją dantų implantavimo procedūrose, odontologijos pasaulis ir toliau vystosi su naujais pasiekimais ir technologijomis. Labai svarbu nuolat sekti naujienas ir rinktis odontologijos kliniką, kuri yra šių naujovių priešakyje. Senvagės klinika yra viena iš tokių klinikų, siūlančių platų odontologinių paslaugų spektrą ir užtikrinančių, kad pacientai gautų geriausią įmanomą priežiūrą. Jų specialistų komanda stengiasi teikti individualius poreikius atitinkantį gydymą.

Kodėl verta rinktis „Senvages Klinika”?

Senvagės klinika išsiskiria ne tik modernia įranga, bet ir įsipareigojimu užtikrinti pacientų pasitenkinimą. Nesvarbu, ar ketinate atlikti „All On 4” procedūrą, ar bet kokį kitą dantų gydymą, jų komanda padės jums žengti kiekvieną žingsnį, užtikrindama, kad būsite gerai informuoti ir jaustumėtės patogiai. Nesileiskite į kompromisus dėl savo burnos sveikatos; rinkitės kliniką, kuri teikia pirmenybę jūsų gerovei ir siūlo naujausias odontologinės priežiūros paslaugas.