Kas svarbiau: stogo dangos išvaizda ar kokybė?

Renkatės stogo dangą? Tuomet puikiai žinote, jog šis darbas nėra toks paprastas, kaip gali pasirodyti. Stogo dangos ne tik atlieka svarbias funkcijas, bet ir puošia namą, todėl suprasti, kuri stogo danga bus tinkama namui nėra lengva. Renkantis naudinga atkreipti dėmesį į keletą dalykų. Visų pirma, pasidomėkite, koks stogo dizainas bus tinkamas namui. Tuomet atsižvelkite į tai, kokias funkcijas jis turi atlikti. Nei vienam neturėtų būti svarbiau estetika, kadangi nepamirškite, kad namo stogas yra ne tik dėl grožio, jo dėka nereikės peršlapti namuose lyjant lietui, susidurti su pelėsiu bei kitomis problemomis. Būkite atidūs, kai rinksitės stogo dangą, jog pasirinktumėte tai, kas ne tik tiks namo stogui, bet ir padės lengviau prižiūrėti namus.

Kiek kainuoja stogų dangos?

Neretai žmonėms rinkdamiesi stogo dangą atkreipia dėmesį ne tik į tai, kaip ji atrodo, bet ir kitus dalykus. Vienas jų – kaina. Deja, bet stogų dangos kainuoja labai įvairiai, todėl renkantis reikia skirti tam daug dėmesio. Pigiausios stogų dangos rinkoje nėra vertos dėmesio, kadangi jų kokybė nuvilianti. Tačiau brangiausios stogų dangos nėra geras pasirinkimas, kadangi neretai tenka permokėti už prekės ženklą. Tad rinktis reikėtų iš to, kas nėra nei per pigu, nei per brangu. Tuomet galite net neabejoti, kad pasirinksite tinkamą variantą. Na, o stogų dangų kainos priklauso nuo to, kokios dydžio jūsų namas. Kuo didesnį plotą reikės padengti, tuo brangiau mokėsite.

Pirkti fizinėje parduotuvėje ar internetu?

Kitas klausimas, į kurį daugelis negali atsakyti – kur pirkti stogų dangas? Kai kurie mano, kad pirkti fizinėse parduotuvėse yra saugiau, nei internetu. Tačiau perkant fizinėse parduotuvėse ne tik tenka mokėti brangiau, bet ir pirkimo procesas neretai yra kur kas sudėtingesnis ir nemalonesnis. Perkant internetu ne tik sutaupoma, nes kainos pigesnės, bet ir pristatymas trunka greitai ir už jį dažniausiai nereikia mokėti. Tad, be jokios abejonės, pirkti internetu apsimoka labiau nei kitur.