Karinė apranga su 15% nuolaida spec. tarnybų darbuotojams!

Spec. tarnybų darbuotojams tinkama apranga – tai ne tik komforto, tačiau ir saugumo klausimas. Šiame tinklaraščio įraše apžvelgsime, kodėl taip svarbu investuoti į kokybišką karinę aprangą ir kaip tai gali padėti užtikrinti jūsų saugumą netikėtais atvejais. Bei pasidalinsime aktyvia nuoroda straipsnio gale, jog prekes galėtumete įsigyti su nuolaida ( galioja tik spec tarnybų darbuotojams)

Kodėl aprangai turėtume skirti tiek daug dėmesio?

Visi žinome tą nemalonų jausmą, kai išeiname iš namų apsirengę kažką ne visai tinkamo. Galbūt tai per ankšta batų pora arba šiek tiek per dideli marškiniai. Kad ir kaip ten būtų, tai niekada nėra smagus jausmas. O dabar įsivaizduokite, kaip dar nepatogiau ir nesaugiau jaustumėtės, jei eidami tarnybą dėvėtumėte netinkamus ar nekokybiškus drabužius. Tai gali sukelti diskomfortą, o kartais net apriboti judėjimo galimybes, pavyzdžiui kaip reikėtų bėgti su smarkiai per mažais batais, kurie pritrynę odą? Ar dėl nekokybiško drabužio kaltės susižeistumėte?

Karinė apranga – įvairiomis oro ir klimato sąlygomis

Vienas svarbiausių dalykų, kuriuos reikia suprasti apie karinę aprangą, yra tai, kad ji turi atlaikyti sunkias sąlygas. Skirtingai nei kasdienėje spintoje esantys drabužiai, karinė apranga yra skirta ir funkcijai, ir patvarumui. Kitaip tariant, jie turi užtikrinti komfortą įvairiomis klimato sąlygomis ir vietovėse, tačiau kartu būti pakankamai tvirti, kad atlaikytų kasdienį dėvėjimą ,pavyzdžiui treniruotėms lauke ir kt.

Ją dėvėdami ne tik jausitės patogiau, bet ir būsite saugesni nelaimės atveju. įsivaizduokite: esate išvykę į iškvietimą ir staiga atsiduriate užpuolime. Akimirkos įkarštyje pasislepiate už medžio. Žvilgtelėję už medžio, kad atidengtumėte ugnį, išgirstate bjaurų plyšimą, kai jūsų uniforma plyšta per peties siūlę. Kadangi jūsų uniforma pažeista, liekate atviras ir pažeidžiamas, kad galėtumėte dar labiau susižeisti, o tai kelia pavojų Jūsų gyvybei.

Dabar įsivaizduokite tą patį scenarijų su uniforma, kuri pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų ir yra ilgaamžė. Tokiu atveju, net jei jūsų uniforma ir bus pažeista, ji nesuplyš vos pajutus pirmuosius bėdos požymius. Šis papildomas apsaugos sluoksnis gali reikšti skirtumą tarp gyvybės ir mirties kovinėje situacijoje

Front.lt elektroninė parduotuvė gali pasiūlyti 15% nuolaidą spec. tarnybų darbuotojai

Jei domina  kokybiška karinė apranga, Front.lt yra puiki vieta pradėti paiešką. Ši internetinė parduotuvė siūlo platų asortimentą. O svarbiausia, jog taikoma 15% nuolaidą visiems spec. tarnybų darbuotojams (medikai, policininkai, ugniagesiai), Krašto apsaugos sistemos darbuotojams (kariams, valstybės tarnautojams), Nuolatinės privalomosios karo tarnybos kariams, Šaulių sąjungos nariams, Lietuvos kariams, Krašto apsaugos savanorių pajėgų kariams ir kitiems jėgos struktūrų bei teisėsaugos pareigūnams.