Kaljano angliukai ir dažniausiai užduodami klausimai

Kaljano angliukai ir dažniausiai užduodami klausimai

Kaljano angliukai ir dažniausiai užduodami klausimai

Renkantis kaljano angliukus svarbiausia atkreipti dėmesį į anglies kokybę. Ji turėtų būti pagaminta iš natūralių medžiagų. Taip pat reikia įsitikinti, kad anglis yra tinkamai apdorota, kad joje nebūtų kenksmingų cheminių medžiagų. Galiausiai turite pasirinkti tinkamą anglių dydį savo turimam kaljanui.

Kaip anglis gali įtakoti kaljano dūmą?

Naudojamos medžio anglies tipas gali turėti didelę įtaką kaljano dūmų kokybei. Jei pasirinksite per mažą anglį, ji neužtikrins pakankamai šilumos, kad susidarytų tiršti, aromatingi dūmai. Kita vertus, jei naudosite per didelę anglį, kaljanas gali perkaisti ir sukelti kad tabakas sudegtų. Tad kaip visur gyvenime – reikalingas balansas.

Kaip geriausiai uždegti kaljano anglį?

Yra keli būdai, kaip uždegti kaljano anglį. Labiausiai paplitęs būdas – naudoti specialų žiebtuvėlį. Tačiau taip pat galite naudoti kaitlentę arba viryklę, tačiau prieš tai įsitikinę, jog tai yra saugu.

Ar galiu naudoti įprastą žiebtuvėlį kaljano anglims uždegti?

Taip, kaljano angliukams uždegti galite naudoti įprastą žiebtuvėlį. Tačiau turėtumėte būti atsargūs, kad neperkaitintumėte anglies arba nenusidegintumėte pirštų. Jei anglis per daug įkaista, gali susidaryti kenksmingų cheminių medžiagų, kurias rūkantysis gali įkvėpti.

Kaip geriausia laikyti kaljano anglis?

Anglis reikėtų laikyti sandariame inde, vėsioje ir tamsioje vietoje. Svarbu saugoti anglis nuo drėgmės ir saulės spindulių. Vieta neturėtų būti pasiekiama vaikams.

Kaip dažnai turėčiau keisti kaljano anglis?

Kaljano angliukus reikėtų keisti kas 20-40 minučių. Tačiau jei naudojate aukštesnės kokybės anglis, jos gali išsilaikyti ilgiau.

Kur įsigyti?

Rekomenduojame hookahshop.lt elektroninę parduotuvę, kurioje siūloma daug įvairių kaljanų, angliukų ir kitų priemonių. Čia taip pat galėsite gauti profesionalių patarimų. Jei neturite kaljano, tačiau norite jį išbandyti – puiki opcija kaljano nuoma. Sumokėsite tik už tai kiek naudosite, tad nereikės investuoti pinigų į kokybišką gaminį, taip pat sutaupysite vietos namuose.

Kaip geriausia valyti kaljaną?

Svarbu reguliariai valyti kaljaną, kad pašalintumėte visą dervą ir likučius, kurie ilgainiui gali susikaupti. Rekomenduojame naudoti kaljano valymo tirpalą ir minkštą šepetėlį, kad pašalintumėte visus nešvarumus. Po valymo būtinai kruopščiai išplaukite kaljaną kelis kartus.

Kaljaną turėtumėte valyti kiekvieną kartą, kai juo naudojatės. Tai padės palaikyti gerą jo būklę ir neleis kauptis nešvarumų likučiams.