KAIP PASIRINKTI TINKAMĄ PLAUKŲ FORMAVIMO PRIEMONĘ?

Plaukų formavimo pasirinkimas itin gausus, todėl dažnai kyla klausimų ką būtent naudoti. Formavimo priemonių paskirtis – šukuosenos formavimui ir/ar užbaigimui. Įvairios šukuosenos ar plaukų formavimai dažnu atveju ilgai neišsilaiko būtent dėl formavimo priemonių nenaudojimo ar neteisingo jų pasirinkimo. Jau įprasta manyti, kad pagrindinės formavimo priemonės yra plaukų lakas ir želė, bet šiuolaikinėje rinkoje asortimentas daug platesnis, todėl dažnai “pasiklystama” kokią priemonę rinktis ir kaip ją naudoti.

PLAUKŲ MODELIAVIMO PRIEMONĖS

Jų paskirtis – modeliuoti, formuoti norimą šukuoseną. Šios plaukų formavimo priemonės tapo įprasta kasdienės plaukų priežiūros rutinos dalimi. Jas naudoja ne tik moterys, bet ir vyrai. 

  • Plaukų želė/gelis. Tai turbūt labiausiai žinoma ir labiausiai įprasta formavimo priemonė. Jos konsistencija gelinė, suteikianti šlapio efekto rezultatą. Plaukų želė būna įvairių fiksavimo lygių – nuo itin silpnos fiksacijos iki extra strong (stiprios fiksacijos). Naudojama tiek ant šlapių, tiek ant sausų plaukų. 
  • Plaukų vaškas. Ši priemonė nesuteikia šlapio efekto. Siekiant, kad plaukas “nesuliptų” rekomenduojama naudoti mažą kiekį. Fiksavimo lygių taip pat yra nuo silpniausio iki stipriausio. 
  • Pasta. Naudojant pastą šukuoseną performuoti galėsite net keletą kartų, svarbu nepadauginti priemonės! Naudojama šlapiems ir sausiems plaukams.
  • Klijai. Dažniausia ši priemonė naudojama trumpiems plaukams. Padeda išryškinti tekstūrą, suteikia tvirtumo ir ilgai išsilaiko.
  • Plaukų putos. Putų konsistencijos formavimo priemonė naudojama ant šlapių plaukų, prieš šukuosenos formavimą. Dažniausiai – siekiant apimties, atkėlimo nuo šaknų. 
  • Pomada. Suteikia blizgumo, lanksčiai fiksuoja. Tinka net garbanotiems plaukams. 
  • Jūros druskos purškiklis. Šis purškiklis tinkamas garbanotiems plaukams, norint paryškinti esamas garbanas. Dažniausiai lengvos konsistencijos, vandens pagrindu.

PLAUKŲ FIKSAVIMO PRIEMONĖS

Plaukų fiksavimo priemonės skirtos jau sukurtai šukuosenai užfiksuoti. 

  • Aerozolinis plaukų lakas. Dažniausiai naudojama priemonė šukuosenos užbaigimui. Skirta kuo ilgesniam šukuosenos išlaikymui. Asortimentas platus – nuo silpnos fiksacijos iki itin stiprios. Purškiamas ant sausų, jau suformuotų plaukų. Priemonė aerozoliniu pagrindu.
  • Plaukų lakas be aerozolio. Naudojant šią priemonę plaukai nėra apsunkinami, tampa lengvai valdomi ir glotnūs. Kaip ir kitas fiksavimo priemones rekomenduojama purkšti 20-30 cm atstumu nuo plaukų. 
  • Kvapusis vanduo. Naudojamas šukuosenos užbaigimui. Skirtas apsaugoti plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio bei suteikti ypatingą kvapą. 

Kartu su formavimo priemonėmis taip pat yra galimybė įsigyti šukas, tiesintuvus ir kitus plaukų priežiūros produktus https://nudemoon.lt/,  kad užtikrintumėte savo plaukų grožį ir sveikatą.