Naudingi patarimai, kaip nusirašyti vadovėlių atsakymus, jog mokytojai nepastebėtų

Namų darbų ruošimas ne tik atima daug laiko, bet ir neretai tampa visišku laiko švaistymu. Užuot skiriant laiko mokslams, reikia atlikti užduotis, kurios neretai net nebūna susijusios su tuo, ką reikės atlikti savarankiško darbo ar kontrolinio metu. Todėl ne paslaptis, jog nemaža dalis moksleivių namų darbus atlieka ne patys, o nusirašo. Vadovėlių atsakymai pateikti internete, kaip ir pratybų. Tad galima rasti bet kurią užduotį ir nurašyti atsakymą. Na, bet nepaisant to, jog tarp moksleivių tai įprastas būdas, kaip paruošti namų darbus greičiau, mokytojai nelieka patenkinti tokiu poelgiu. Neretai galima pastebėti, kad jie ieško būdų, kaip prigauti vaikus ir apskųsti tėvams. Tam, kad nereikėtų susidurti su šia situacija, siūlome atsižvelgti į tam tikrus dalykus.

Turėkite savo stilių, nenurašykite viso teksto

Dažna klaida, kurią daro moksleiviai, teksto perrašymas. Tokiu atveju dažnai galima pastebėti, kad mokytojai supranta, kad negali būti, jog moksleiviai mąsto taip panašiai, jog tekstas sutampa pažodžiui. Jei nenorite, kad jus įtartų, turėkite savo stilių ir nenurašykite teksto pažodžiui. Pakeiskite detales, žodžius, tačiau palikite esmę. Tokiu būdu mokytojai negalės prie jūsų prikibti net ir tuomet, jei įtars, kad namų darbus atlikote ne jūs.

Palikite šiek tiek klaidų

Galbūt šis patarimas šiek tiek keistas, tačiau jei jūsų pažymiai nėra aukšti, tuomet nesitikėkite, kad mokytojai patikės, jog atlikote namų darbus be klaidų. Būkite realistai ir palikite šiek tiek klaidų, kad nekeltumėte mokytojams įtarimo.

Raskite teisingus atsakymus

Turbūt pats svarbiausias dalykas yra rasti vadovėlių atsakymus, kurie būtų teisingi. Saugiausia ieškoti ne klasiokų darbuose, o internete. Tokiu būdu galėsite būti tikri, kad nurašyti atsakymai bus be klaidų. Nusirašyti nuo klasiokų rizikinga, kadangi neaišku, ar jie darbus atliko teisingai. Jei darbai buvo atlikti neteisingai, tuomet mokytojai supras, kad sutapo klaidos ir atsakymai buvo nurašyti.

Nepasakokite kitiems

Išliksite nepastebėti, jei neatskleisite paslapčių kitiems. Tai naudingiausias patarimas tiems, kurie nenori, kad mokytojai išsiaiškintų, kad vadovėlių atsakymai buvo nurašyti.