KAIP ATSIKRATYTI PLAUKŲ NEPAGEIDAUJAMOSE VIETOSE?

Dailiosios lyties atstovės visada yra pasiryžusios patikti ne tik sau, bet ir kitiems. Jos pageidauja turėti lygią odą, kurios gražaus vaizdo negadina nepageidaujamai atsiradę plaukeliai. Deja, jų šalinimo būdai yra nemalonūs. Pavyzdžiui, depiliavimas vašku reikalauja ištvermės. Visa laimė, kad technologijos tobulėja, tad dabar atsirado naujas ir neskausmingas depiliacijos metodas.

Kaip apibūdinamas elektroepiliacijos metodas?

Elektroepiliacijos metu plaukeliai nuo odos paviršiaus šalinami naudojant elektros impulsą. Šios paskirties prietaisas primena ploną siūlą, juo pasiunčiamas elektros impulsas į plauko maišelį. Elektra impulso metu sukuria tokį šilumos kiekį, kurio pakanka plauko šakniai sunaikinti.

Tokios procedūros metu visiškai nėra pažeidžiama oda, nes visas veiksmas vyksta tik folikulo ribose. Iš pradžių, po pirmos šios procedūros plaukeliai atauga smarkiai suplonėję, o ją pakartojus kelis kartus jie daugiau nebeauga iš viso.

Kaip pasireiškia fotoepiliacijos procedūra?

Be elektroepiliacijos metodo dar yra naudojamas dar vienas metodas – tai fotoepiliacija. Jos metu plauko maišelis irgi yra sunaikinamas nepažeidžiant odos paviršiaus. Taip vadinamos foto terminės reakcijos rezultatas – tai ilgalaikis plaukų šalinimas. Šios procedūros metu intensyvios pulsinės šviesos aparatas skleidžia kelių ilgių bangos šviesą.

Tačiau, kad jo veikimas būtų efektyvus, būtina, kad aparato galingumas būtų kuo didesnis. Intensyvia plataus diapazono impulsine šviesa tiesiogiai yra paveikiamas plauko maišelyje esantis melaninas. Šis veiksmas ir lemia plauko svogūnėlio sunaikinimą. Ši plaukelių šalinimo technika priskiriama prie naujausių ir efektyviausių. Kosmetines paslaugas teikianti įmonė Vskinbeauty yra pasiruošusi padėti atsikratyti plaukų nepageidaujamose vietose.

Kam fotoepiliacija netinka ir gali būti netgi kenksminga?

Fotoepiliacijos procedūra negalima tada, jei oda turi pažeidimų – įdrėskimų, nubrozdinimo, didelių išsausėjimo vietų. Jos nevalia naudoti ir tada, jei sergama egzema ir žvyneline, jei kamuoja skydliaukės sutrikimai. Labai pavojinga tokiu būdu depiliuotis, kai sergama cukralige, nes tada oda yra labai jautri, lengvai pažeidžiama, dėl šios priežasties gali kilti grėsmingos infekcinės ligos.

Šiuo būdu pašalinti plaukų negalima ir sergant širdies, kraujagyslių ir kraujotakos sistemos ligomis. Fotoepiliacija negalima ir tose vietose, kur ant odos yra išsidėsčiusios pigmentinės dėmės, apgamai, odos augliai ir kiti panašios kilmės pavojingi dariniai.