Iš kokių ekstremalių pramogų galima rinktis?

Tikriausiai kiekvienas turime tam tikrą stichiją, kurią mėgstame. Tad ir tam tikri pomėgiai gali būti susiję su jomis. Vieniems patinka vandens pramogos, kitiems patinka oro pramogos, o dar kitiems patinka važiuoti bekele. Tad šiame straipsnyje norime papasakoti, iš kokių ekstremalių pramogų galima rinktis. Straipsnis parengtas pagal ropejumping.lt rekomendacijas. Dėkojame jiems.

Vandens pramogos

Pas mus klimatas yra toks, kad vandens pramogomis negalima mėgautis ištisus metus. Tačiau net ir tokiu atveju galime rinktis iš pakankamai nemažo pasirinkimo. Vandens pramogos yra šios:

  • Važinėjimas su vandens motociklais.
  • Ekstremalus plaukiojimas baidarėmis.
  • Skrydis reaktyvine skraidlente.

Tai tik kelios pramogos iš kurių galima rinktis. Aišku, kai kam ekstremalios pramogos gali būti ir kitokios, nes jeigu žmogus turi baimę vandeniui, tai ir atsistoti ant irklentės gali būti iššūkis. Tačiau paprastai ekstremalios pramogos yra priskiriamos tokioms pramogoms, kurios turi pakankamą greitį, staigumą, netikėtumą, dėl kurio susidaro adrenalino jausmas, šiokia tokia baimė.

Oro pramogos

Tikriausiai šių ekstremalių pramogų pasirinkimas yra vienas iš didžiausių. Daugiausia jų irgi galima užsiimti šiltuoju metų laikų. Tad oro pramogos gali būti:

  • Šuolis su parašiutu.
  • Šuolis su virve ar guma.
  • Skrydis parasparniu.
  • Kai kam ekstremali pramoga gali būti skrydis balionu.

Kaip matome, pasirinkimas yra pakankamai didelis, tad kiekvienas gali rinktis įvairias pramogas. Jeigu tai yra jūsų stichija, pasirinkimą turite platų, todėl kiekvieną kartą galima rinktis vis kitokią. Nors ekstremalias pramogas sunku pamatuoti pagal ekstremalumo lygį, nes kiekvienas jį gali suprasti skirtingai, tad jeigu dar tik pradėsite tokias pramogas, verta rinktis šiek tiek mažiau ekstremalias ir tada po truputį jas didinti.

Pramogos, kuriomis galima užsiimti ant žemės

Pramogos ant žemės yra pačios populiariausios ir jų pasirinkimas yra labai didelis. Galime išskirti vieną kategoriją, į kurią yra įskaitomos auto pramogos. Jos gali būti įvairios, tai yra pasivažinėjimas keturračiais, lenktyniniais automobiliais, motociklais, kai kam gali būti ekstremalu važiuoti su kartingais, nes už viską esate atsakingi patys ir dar reikia konkuruoti su kitais, nes norima atvažiuoti pirmiems. Dar prie tokios rūšies pramogų galima priskirti ir dažaisvaidį arba šratasvydį. Tokiuose žaidimuose vienu kartu reikia atlikti nemažai darbų, taikliai šaudyti, mokėti tinkamai judėti iš vienos vietos į kitą, mokėti pasislėpti. Tikriausiai daugiausia ekstremalumo suteikia tai, kad reikia pataikyti į priešininką, bet kartu ir apginti save.