Atostogos be greitojo kredito – misija įmanoma?

Iki kalendorinės vasaros skaičiuojant paskutines dienas, dažnas planuoja savo atostogas. O galbūt Jūs jau konkrečiai žinote, kaip ilsėsitės su šeimos nariais ar bičiuliais? Poilsio nuo darbo ar kasdienės rutinos nusipelno kiekvienas, deja, ne visų svajonėms lemta išsipildyti. Viena pagrindinių to priežasčių – finansinės problemos. Kaip išsisukti iš užburto rato, kai sau ir artimiesiems norisi padovanoti įspūdžius, tačiau, kita vertus, perspektyva po atostogų gyventi „susiveržus diržus“, visiškai nevilioja?

Kaip ir dažnu atveju, kiekviena situacija turi net kelias galimas išeitis. Greitieji kreditai – vienas iš sprendimų, leidžiantis gyvenimu ir jo duotomis galimybės mėgautis čia ir dabar, kreditoriui tam tikrą, greitos paskolos internetu sutartyje numatytą, laikotarpį mokant nustatyto dydžio mėnesines įmokas.

Jei greita paskola dėl tam tikrų priežasčių nėra priimtina ar esama finansinė situacija nenumato net teorinės (ką jau kalbėti apie praktinę!) galimybės prisiimti naujus įsipareigojimus, nereiškia, jog turite „palaidoti“ viltis turiningai pailsėti. Neslėpsime: greiti pinigai, kaip ir sufleruoja pavadinimas, yra tiesesnis kelias išsvajotų atostogų link, tačiau, šiek tiek pasukus galvą, „biudžetinės“ atostogos gali net pranokti turimus lūkesčius!

Misija – „biudžetinės“ atostogos be jokių paskolų

Nusprendėte, jog atostogos nėra tas tikslas, dėl kurio galėtų būti pateisinama greita paskola internetu, o galbūt dėl kitų priežasčių norite/esate priversti atmesti šią galimybę? Pasidalinsime keliais praktiniais patarimais, kurie, tikimės, pasirodys Jums naudingi. Galbūt netgi pajusite azartą, kaip su minimaliomis išlaidomis pasiekti geriausią įmanomą rezultatą!

Objektyviai įvertinkite savo finansines galimybes

Turint kelis eurus kišenėje, galima leistis į avantiūrą ir, pavyzdžiui, bandyti apkeliauti, pavyzdžiui, visą Lietuvą. Žinoma, minėtą scenarijų gali išbandyti studentai ar vienišiai, tačiau šeimoms su vaikais tokios idėjos net nereikėtų siūlyti.

Jei biudžetas yra ribotas, reikia suprasti, jog įsigyti kelialapį į Turkiją šiais metais nėra labai realu. Bet Lietuvos pajūris – taip pat labai puikus! Galiausiai, esame apdovanoti ir gausybe ežerų, prie kurių norint pailsėti (galbūt tiesiog permiegant palapinėje), skubus kreditas dažnu atveju tikrai nėra reikalingas.

Atostogas planuokite kartu su artimaisiais

Į atostogų planavimą įtraukite ir savo artimuosius, su kuriais ketinate kartu ilsėtis. Tikėtina, jog, diskutuojant, pasipils daug vertingų idėjų, apie kurias vienas nebūtumėte pagalvoję. Ir, svarbiausia, bus išvengta apmaudžios situacijos, kai namiškių norai, atvykus į vieną ar kitą vietą, prasilenks su Jūsų šeimos finansinėmis galimybėmis.

Apie finansinę situaciją atvirai kalbėkite ir su vaikais 

Ne paslaptis, jog greitieji kreditai internetu neretai imami norint patenkinti savo jaunųjų šeimos narių įgeidžius. Kai finansinė situacija yra tokia, jog vienintele atostogų galimybe tampa greitieji kreditai telefonu/internetu arba, atostogaujant, reikia riboti savo poreikius, nederėtų švaistyti ir, atrodytų, nedidelių sumų. Pavyzdžiui, pas pakelės prekeivius perkant kelis eurus kainuojantį žaislą, kuris vaikui yra „būtinas“. Vaikui suprantama kalba paaiškinkite, kas yra pinigai, ir kaip sunkiai jie uždirbami, taip pat neslėpkite ir esamų finansinių problemų. Juk turiningai ilsėtis galima ir nešvaistant pinigų nereikalingiems daiktams, kurie, tikėtina, vaikui įdomūs bus vos kelias minutes.

Visgi, svajonių atostogoms reikia greitojo kredito?

Jei, vien skaitant patarimus, kaip suplanuoti „biudžetines“ atostogas, skauda galvą, dar kartą apsvarstykite galimybę, jog turiningą poilsį atostogų metu gali garantuoti būtent greitasis kreditas internetu. Žinoma, reikia ne griebti pirmą pasitaikiusį pasiūlymą, bet skirti laiko bei įvertinti, kurios paskolų bendrovės suteikiamas greitas kreditas visa parą garantuoja palankiausias sąlygas.

Svarbu ne tik palūkanų norma, bet ir, pavyzdžiui, galimybė nemokamai grąžinti paskolą anksčiau laiko, pasiimti kredito „atostogas“ ir pan. Greitas kreditas be palūkanų – taip pat verta dėmesio akcija, įprastai taikoma asmenims, pirmą kartą besiskolinantiems tam tikrą sumą konkrečiam laikotarpiui.

Turiningų Jums atostogų, nesvarbu, suplanuotų „į skolą“ ar skrupulingai planuojant kiekvieną išleidžiamą eurą!