Rugsėjo 12 d. Vilniuje vyks UNICEF vaikų bėgimas skirtas Europos metams vystymuisi

Rugsėjo 12 d. Vilniaus Vingio parke vyks 5-asis jubiliejinis UNICEF vaikų bėgimas, kuriame tikimasi dalyvaus daugiau nei 1500 Lietuvos 2-12 metų amžiaus vaikų. Projekto globėja - Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Plačiau...Mokyti apie globalias problemas bus lengviau

Kodėl rūbai, kuriuos perkame parduotuvėse, taip retai siuvami Europoje? Koks yra jų kelias nuo pagaminimo vietos iki mūsų spintos? Kaip tai veikia pasaulį? Surasti atsakymus į šiuos ir panašius klausimus bei parinkti geriausius būdus papasakoti apie tai mokiniams jau galima pasinaudojant specialiai Europos metų vystymuisi proga parengtu leidinių apie globalųjį švietimą paketu ir elektronine biblioteka.
Plačiau...Kvietimas dalyvauti UNICEF jaunųjų profesionalų programoje NETI

UNICEF jaunųjų profesionalų programa NETI (New and Emerging Talent Initiative) yra Jungtinių Tautų (JT) Vaikų fondo programa, sudaranti sąlygas potencialiems jauniems specialistams siekti tarptautinės karjeros.
Plačiau...Lietuvos ekspertai padės stiprinti Turkijos teisinės pagalbos tarnybą

Turkijos teisinės pagalbos tarnybai stiprinti skirtą Europos Sąjungos Dvynių projektą įgyvendins Lietuvos, Ispanijos ir Prancūzijos konsorciumas. Tai rugpjūčio 10 dieną pranešė Turkijos ES reikalų ministerija.
Plačiau...Kvietimas į mokymus žurnalistams vystomojo bendradarbiavimo tema

Rytų Europos Studijų Centras (RESC) kartu su Nacionalinė Nevyriausybinių Vystomojo Bendradarbiavimo Organizacijų (NNVBO) Platforma pratęsia registraciją į mokymus žurnalistams vystomojo bendradarbiavimo tema.
Plačiau...Lietuva padės skatinti Ukrainos prekybą su ES

Europos Sąjungos delegacija Ukrainoje liepos 22 dieną informavo, kad ES Dvynių programos projektą „Parama įgyvendinant sanitarijos ir fitosanitarijos priemonės įsipareigojimus pagal ES ir Ukrainos asociacijos susitarimą“ įgyvendins Lietuvos ir Italijos konsorciumas.
Plačiau...Lietuvos valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija padės tobulinti Gruzijos energijos rinkos reguliavimą

Š. m. liepos 17 d. Europos Sąjungos delegacija Gruzijoje informavo, kad Lietuva, kaip jaunesnioji partnerė, kartu su Austrija laimėjo ES Dvynių projektą „Gruzijos Nacionalinės energetikos ir vandens tiekimo reguliavimo komisijos norminių išlaidų audito ir rinkos stebėsenos gebėjimų stiprinimas".
Plačiau...Pasaulio valstybės pasiekė istorinį susitarimą dėl Vystymosi darbotvarkes po 2015 metų

Liepos 13-16 d. Adis Abeboje, Etiopijoje vykusioje Jungtinių Tautų (JT) Trečiojoje tarptautinėje vystymosi finansavimo konferencijoje, kurioje Lietuvą atstovavo užsienio reikalų viceministras Rolandas Kriščiūnas, valstybės patvirtino baigiamąjį dokumentą - Adis Abebos veiksmų darbotvarkę.
Plačiau...Užsienio reikalų viceministras Rolandas Kriščiūnas akcentavo žinių ir patirties perdavimo svarbą siekiant darnaus šalių partnerių vystymosi

Užsienio reikalų viceministras Rolandas Kriščiūnas liepos 13-16 d. Adis Abeboje, Etiopijoje, dalyvauja Jungtinių Tautų (JT) trečiojoje tarptautinėje konferencijoje dėl vystymosi finansavimo.
Plačiau...Užsienio reikalų viceministras Kroatijos forume pabrėžė mažų šalių indėlį į vystomąjį bendradarbiavimą

Dubrovnike liepos 9–11 dienomis vykstančiame Kroatijos forume užsienio reikalų viceministras Neris Germanas pabrėžė Lietuvos pastangas dalytis patirtimi ir padėti pokyčių siekiančioms visuomenėms.
Plačiau...


Archyvas


Ar, Jūsų manymu, Lietuva turėtų vykdyti vystomojo bendradarbiavimo politiką, t.y. teikti paramą ir perduoti žinias skurdesnėms šalims?

Taip

Ne

Nežinau
 

 

 

 


Human rights