Papildomas kvietimas teikti vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos projektų paraiškas

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas šioms koncepcijoms įgyvendinti.
Plačiau...2015 metų - Europos metų vystymuisi viešinimo kampanijai įgyvendinti pateiktos 7 paraiškos

2015 m. sausio 27 d. buvo paskelbtas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos papildomas kvietimas teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas pagal koncepciją „2015 m. Europos metų vystymuisi viešinimo kampanija“.
Plačiau...Knygų mugėje pristatomas Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo dešimtmečiui skirtas leidinys ir informacinis stendas

Užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo departamentas kartu su Europos Parlamento Informacijos biuru Lietuvoje ir Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje vasario 19–22 dienomis parodų centre „Litexpo“ vykusioje Vilniaus knygų mugėje pristatė Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo dešimtmečiui skirtą leidinį ir informacinį stendą.
Plačiau...Užsienio reikalų viceministras su delegacija iš Ukrainos Poltavos srities aptarė paramos Ukrainai klausimus

Užsienio reikalų viceministras Andrius Krivas vasario 19 dieną Vilniuje susitiko su Ukrainos Poltavos srities administracijos, Poltavos srities savanorių organizacijos „Neabejingųjų batalionas“ ir paramos fondo „Unija 1219“ atstovais. Pokalbio metu aptarti Lietuvos pagalbos Ukrainai klausimai.
Plačiau...LNK reportažas apie Europos Sąjungos paramą besivystančioms šalims

Reportažas apie Europos Sąjungos, taip pat ir Lietuvos, skiriamą paramą vystymuisi bei interviu su EK atstovybės Lietuvoje Ryšių su žiniasklaida grupės vadovu Giedriumi Sudiku
Plačiau...Pasaulio humanitarinio viršūnių susitikimo regioninių konsultacijų dalyviai susirinko Vengrijos sostinėje Budapešte

Užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo departamento direktorė Laima Jurevičienė 2015 m. vasario 3–4 d. dalyvavo Budapešte (Vengrijoje) vykstančiose Pasaulio humanitarinio viršūnių susitikimo, kuris 2016 m. gegužę bus surengtas Stambule (Turkijoje), regioninėse konsultacijose.
Plačiau...Lietuva integracijos į ES patirtimi pasidalins su Ukrainos viceministrų delegacija

Ukrainos Vyriausybės viceministrai, atsakingi už Europos integracijos klausimus, vasario 4–7 dienomis susipažins su Lietuvos patirtimi integruojantis į Europos Sąjungą, ES teisės normų ir standartų perėmimu.
Plačiau...URM Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos projektams įgyvendinti pateikta 113 koncepcijų ir paraiškų

2014 m. gruodžio 8 d. buvo paskelbtas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos kvietimas teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų koncepcijas ir paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti 2015 metais.
Plačiau...Lietuva prisijungė prie Europos Sąjungos solidarumo su Ukraina iniciatyvos

Lietuva, reaguodama į Europos Komisijos Civilinės saugos ir humanitarinės pagalbos generalinio direktorato vadovo kreipimąsi dėl humanitarinės pagalbos iniciatyvos Ukrainai, nuosavu transportu pristatys į Ukrainą humanitarinės pagalbos siuntą.
Plačiau...Kvietimas teikti paraiškas dėl 2015 m. - Europos metų vystymuisi projektų

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas pagal koncepciją „2015 m. Europos metų vystymuisi viešinimo kampanija“.
Plačiau...


Archyvas


Ar, Jūsų manymu, Lietuva turėtų vykdyti vystomojo bendradarbiavimo politiką, t.y. teikti paramą ir perduoti žinias skurdesnėms šalims?

Taip

Ne

Nežinau
 

 

 


Human rights