Lietuvoje lankosi Afganistano, Pakistano, Kirgizijos ir Tadžikistano veterinarai

Baltijos agroverslo instituto kvietimu lapkričio 15-21 dienomis Lietuvoje lankosi septyni veterinarijos specialistai iš Afganistano, Pakistano, Tadžikistano ir Kirgizijos. Vizito metu stiprinama šių šalių specialistų kompetencija bei dalinamasi Lietuvos ekspertų patirtimi.
Plačiau...Užsienio reikalų ministerija skyrė lėšų humanitarinei pagalbai rytų Ukrainos gyventojams

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija lapkričio 14 d. skyrė 175 tūkstančius litų humanitarinei pagalbai nuo agresijos prieš Ukrainą nukentėjusiems Rytų Ukrainos gyventojams. Lėšos bus pervedamos Jungtinių Tautų Pabėgėlių agentūrai, kuri teikia skubią humanitarinę pagalbą priverstinai perkeltiems ir netekusiems gyvenamosios vietos asmenims Ukrainoje.
Plačiau...Verslo atstovams pristatytos galimybės dalyvauti paramos besivystančioms šalims teikime

Užsienio reikalų ministerija, kartu su partneriais iš Vokietijos tarptautinio bendradarbiavimo asociacijos, stambiausių Lietuvos verslo asociacijų ir viešosios įstaigos „Versli Lietuva“, lapkričio 13 dieną surengė seminarą "Privataus sektoriaus dalyvavimas vystomojo bendradarbiavimo veikloje“.
Plačiau...Kvietimas teikti paraiškas dėl 2015 m. - Europos metų vystymuisi projektų, finansuojamų iš Europos Komisijos ir Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšų


Plačiau...Lietuvos ambasada Gruzijoje įgyvendino moterų teisėms skirtą vystomojo bendradarbiavimo projektą

Lietuvos ambasada Gruzijoje lapkričio 3 dieną užbaigė vystomojo bendradarbiavimo projektą „Moterų teisių stiprinimas konfliktinėse teritorijose: Achalgorio rajono atvejis“. Jo metu vienuolika moterų iš Achalgorio susitiko Tbilisyje ir diskutavo įvairiomis moterų teisių temomis, jos buvo informuotos apie galimybes ginti savo teises.
Plačiau...Lietuvoje mokysis penkiolika vaikų iš Rytų Ukrainos

Lietuvoje šiuos mokslo metus gyvens ir mokysis 15 vaikų, nukentėjusių per prieš Ukrainą vykdytą agresiją Donecko ir Luhansko srityse, juos lydės du mokytojai. Pirmieji septyni 14-os metų paaugliai spalio 29 dieną atvyko į Lietuvą, iki rugsėjo 1-osios jie gyvens ir mokysis Vilniaus lietuvių namuose.
Plačiau...Tarptautinė konferencija „Visuotinė naujagimių klausos patikra ir pagalba šeimai“

Š. m. spalio 18 d. Seimo III rūmų Konferencijų salėje vyko tarptautinė konferencija „Visuotinė naujagimių klausos patikra ir pagalba šeimai“. Kartu atidaryta kurčių ir neprigirdinčių vaikų ir jaunuolių foto darbų paroda „Lietuva ir Baltarusija per fotoobjektyvą“.
Plačiau...Vilniuje susirinko Lietuvos ir Europos Rytų partnerystės šalių jaunieji lyderiai

Š. m. spalio 13–15 dienomis Seimo Konstitucijos salėje vyko jau trečioji tarptautinė jaunųjų lyderių akademija „Jaunimo dalyvavimas politinėje veikloje: iššūkiai ir galimybės“, kurioje dalyvavo daugiau kaip 40 jaunųjų lyderių – jaunų politikų, nevyriausybinių organizacijų atstovų iš Europos Rytų partnerystės, Lietuvos ir kitų šalių.
Plačiau...Nacionalinės mokėjimo agentūros ekspertai dalinasi patirtimi su kolegomis iš Ukrainos

Š. m. spalio 5-10 dienomis Ukrainos agrarinės politikos ir maisto ministerijos, Veterinarijos ir fitosanitarijos tarnybos bei šalies Vyriausybės atstovai lankėsi Lietuvoje, kur susipažino su Europos Sąjungos teikiama investicine parama žemės ūkiui ir kaimo plėtrai, investicinių projektų administravimo sistema ir šių projektų įgyvendinimo kontrolės ypatumais.
Plačiau...Konferencijoje Vilniuje – dėmesys moterų teisių ir lygių galimybių problemoms

Spalio 8-10 dienomis Vilniuje vyko tarptautinė konferencija „Moterys vystomajame bendradarbiavime: iššūkiai po 2015-ųjų“, kurią Užsienio reikalų ministerija organizavo kartu su Rytų Europos studijų centru.
Plačiau...


Archyvas


Ar, Jūsų manymu, Lietuva turėtų vykdyti vystomojo bendradarbiavimo politiką, t.y. teikti paramą ir perduoti žinias skurdesnėms šalims?

Taip

Ne

Nežinau
 

 

 


Human rights