Užsienio reikalų viceministras Briuselyje dalyvavo ES Užsienio reikalų taryboje, skirtoje vystomojo bendradarbiavimo klausimams aptarti

Užsienio reikalų viceministras Andrius Krivas gegužės 26 dieną Briuselyje dalyvaudamas Europos Sąjungos Užsienio reikalų taryboje, skirtoje vystomajam bendradarbiavimui (VBT), pabrėžė naujos Vystymosi darbotvarkės po 2015 metų ir jos įgyvendinimo svarbą siekiant skurdo mažinimo ir darnaus pasaulio vystymosi.
Plačiau...Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos Paramos vystymusi komiteto pirmininko Erik Solheim interviu

Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos Paramos vystymusi komiteto pirmininko Erik Solheim, viešėjusio Vilniuje 2015-05-13, interviu LRT Pasaulio panoramai apie efektyvius paramos būdus skurstančios šalims.
Plačiau...Pradėta įgyvendinti Lietuvos ambasados Gruzijoje finansuojamą vystomojo bendradarbiavimo projektą

2015 m. gegužės 22 d. Lietuvos ambasadoje Tbilisyje lankėsi Gruzijos jaunimas, kuris dalyvauja pirmojoje Europos Tarybos Parlamentinės asamblėjos sesijos simuliacijoje. Projekte dalyvauja daugiau nei 200 Gruzijos ir Kaukazo regiono studentų.
Plačiau...Lietuvoje viešėjo EBPO Pagalbos vystymuisi komiteto vadovas

Užsienio reikalų viceministras Andrius Krivas gegužės 13 dieną Vilniuje viešėjusiam Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) Pagalbos vystymuisi komiteto pirmininkui Erikui Solheimui pristatė Lietuvos vystomąjį bendradarbiavimą, aptarė globalaus vystymosi politikos aktualijas.
Plačiau...Kroatijos Užsienio ir Europos reikalų ministerija vėl Dvynių projekto partneriais renkasi Lietuvos ekspertus

Gegužės 7 d. Kroatijos Centrinė finansų ir kontraktų agentūra pranešė, kad Lietuva pasirinkta įgyvendinti trumpalaikių Dvynių projektą „Parama Užsienio ir Europos reikalų ministerijos pajėgumų, susijusių su naryste Europos Sąjungoje (ES), stiprinimui".
Plačiau...Lietuva skiria humanitarinę pagalbą Nepalui

Nuo žemės drebėjimo nukentėjusiam Nepalui Lietuvos užsienio reikalų ministerija iš Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšų skiria 18 000 eurų, kurie bus pervesti Jungtinių Tautų Vaikų fondui.
Plačiau...Lietuvos parama Gruzijai bitininkystės srityje

LNK reportažas apie URM Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis įgyvendinamą projektą Gruzijoje.
Plačiau...URM skyrė humanitarinę pagalbą Sirijai, Ukrainai, Vanuatu ir kovai su Ebola

Atsiliepdama į tarptautinius humanitarinės pagalbos prašymus ir iniciatyvas Lietuvos užsienio reikalų ministerija iš Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšų skyrė humanitarinę pagalbą Sirijai, Ukrainai, Vanuatu ir kovai su Ebolos virusu.
Plačiau...Pasieniečių mokyklos pareigūnai organizavo mokymus Ukrainoje

2015 m. balandžio 18-26 dienomis Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Pasieniečių mokyklos Branduolinio saugumo kompetencijos centro ir Profesinių dalykų skyriaus pareigūnai surengė mokymus Ukrainoje.
Plačiau...Turkijos Europos Sąjungos reikalų ministerija kviečia įgyvendinti projektus

Prioritetinės sritys: aplinkosauga, energetika, vartotojų ir sveikatos apsauga, teisėsauga, laisvė ir saugumas, steigimo teisė ir laisvė teikti paslaugas, regioninė politika ir struktūrinių elementų koordinavimas, įmonės ir gamybos politika, žemės ūkis ir žuvininkystė, švietimas.
Plačiau...


Archyvas


Ar, Jūsų manymu, Lietuva turėtų vykdyti vystomojo bendradarbiavimo politiką, t.y. teikti paramą ir perduoti žinias skurdesnėms šalims?

Taip

Ne

Nežinau
 

 

 


Human rights