URM Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos projektams įgyvendinti pateikta 113 koncepcijų ir paraiškų.

2014 m. gruodžio 8 d. buvo paskelbtas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos kvietimas teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų koncepcijas ir paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti 2015 metais.
Plačiau...Lietuva prisijungė prie Europos Sąjungos solidarumo su Ukraina iniciatyvos

Lietuva, reaguodama į Europos Komisijos Civilinės saugos ir humanitarinės pagalbos generalinio direktorato vadovo kreipimąsi dėl humanitarinės pagalbos iniciatyvos Ukrainai, nuosavu transportu pristatys į Ukrainą humanitarinės pagalbos siuntą.
Plačiau...Kvietimas teikti paraiškas dėl 2015 m. - Europos metų vystymuisi projektų

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas pagal koncepciją „2015 m. Europos metų vystymuisi viešinimo kampanija“.
Plačiau...Pokalbis su užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi LNK laidoje

Reportažas apie Lietuvos paramą besivystančioms valstybėms ir interviu su užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi.
Plačiau...Paskelbtas Eurobarometro tyrimas apie piliečių pažiūras paramos vystymuisi atžvilgiu

Sausio 12 d. paskelbtas Eurobarometro tyrimas apie Europos Sąjungos, taip pat ir Lietuvos, piliečių pažiūras paramos vystymuisi atžvilgiu prasidėjus Europos metams vystymuis.
Plačiau...Europos Sąjungos delegacija Baltarusijoje organizuoja informacinį susitikimą su interesantais kvietimo teikti paraiškas tema

Europos Sąjungos delegacija Baltarusijoje organizuoja informacinį susitikimą su interesantais kvietimo teikti paraiškas tema, kuris vyks š.m. sausio 19 d. Europos komisijos atstovybėje Lietuvoje 11:00-13:00 val. Susitikimo kalba – anglų.
Plačiau...Lietuvoje bus gydomi dar 7 Ukrainos kariai ir savanoriai

2015 m. sausio 9 d. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų lėktuvu (C-27J „Spartan") iš Ukrainos gydymui ir reabilitacijai į Lietuvą atvyko 7 Ukrainos Antiteroristinės operacijos zonoje sužeisti kariai ir savanoriai.
Plačiau...Į Lietuvą savaitės atostogų atvyko 17 nuo neramumų Ukrainoje nukentėjusių vaikų

Š. m. sausio 10 d. į Vilnių autobusu atvyko 17 ukrainiečių vaikų, kuriems Lietuvoje bus surengta palaikymo stovykla.
Plačiau...Užsienio reikalų viceministras dalyvavo Europos metų vystymuisi atidarymo renginyje Rygoje

Užsienio reikalų viceministras Andrius Krivas sausio 9 dieną Rygoje dalyvavo Europos metų vystymuisi atidarymo renginyje, kuriame aptarti vystomojo bendradarbiavimo pasiekimai ir apsikeista nuomonėmis dėl Vystymosi darbotvarkės po 2015 metų.
Plačiau...Lietuva parėmė EBPO vykdomą antikorupcijos projektą Ukrainoje

Lietuvos užsienio reikalų ministerija skyrė 30 tūkst. eurų Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) vykdomam projektui Ukrainoje, kuriuo bus stiprinama teisinė ir institucinė šios šalies antikorupcijos aplinka bei stiprinamas tarptautinis bendradarbiavimas antikorupcijos srityje.
Plačiau...


Archyvas


Ar, Jūsų manymu, Lietuva turėtų vykdyti vystomojo bendradarbiavimo politiką, t.y. teikti paramą ir perduoti žinias skurdesnėms šalims?

Taip

Ne

Nežinau
 

 

 


Human rights