Kvietimas į mokymus žurnalistams vystomojo bendradarbiavimo tema

Rytų Europos Studijų Centras (RESC) kartu su Nacionalinė Nevyriausybinių Vystomojo Bendradarbiavimo Organizacijų (NNVBO) Platforma pratęsia registraciją į mokymus žurnalistams vystomojo bendradarbiavimo tema.
Plačiau...Lietuva padės skatinti Ukrainos prekybą su ES

Europos Sąjungos delegacija Ukrainoje liepos 22 dieną informavo, kad ES Dvynių programos projektą „Parama įgyvendinant sanitarijos ir fitosanitarijos priemonės įsipareigojimus pagal ES ir Ukrainos asociacijos susitarimą“ įgyvendins Lietuvos ir Italijos konsorciumas.
Plačiau...Lietuvos valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija padės tobulinti Gruzijos energijos rinkos reguliavimą

Š. m. liepos 17 d. Europos Sąjungos delegacija Gruzijoje informavo, kad Lietuva, kaip jaunesnioji partnerė, kartu su Austrija laimėjo ES Dvynių projektą „Gruzijos Nacionalinės energetikos ir vandens tiekimo reguliavimo komisijos norminių išlaidų audito ir rinkos stebėsenos gebėjimų stiprinimas".
Plačiau...Pasaulio valstybės pasiekė istorinį susitarimą dėl Vystymosi darbotvarkes po 2015 metų

Liepos 13-16 d. Adis Abeboje, Etiopijoje vykusioje Jungtinių Tautų (JT) Trečiojoje tarptautinėje vystymosi finansavimo konferencijoje, kurioje Lietuvą atstovavo užsienio reikalų viceministras Rolandas Kriščiūnas, valstybės patvirtino baigiamąjį dokumentą - Adis Abebos veiksmų darbotvarkę.
Plačiau...Užsienio reikalų viceministras Rolandas Kriščiūnas akcentavo žinių ir patirties perdavimo svarbą siekiant darnaus šalių partnerių vystymosi

Užsienio reikalų viceministras Rolandas Kriščiūnas liepos 13-16 d. Adis Abeboje, Etiopijoje, dalyvauja Jungtinių Tautų (JT) trečiojoje tarptautinėje konferencijoje dėl vystymosi finansavimo.
Plačiau...Užsienio reikalų viceministras Kroatijos forume pabrėžė mažų šalių indėlį į vystomąjį bendradarbiavimą

Dubrovnike liepos 9–11 dienomis vykstančiame Kroatijos forume užsienio reikalų viceministras Neris Germanas pabrėžė Lietuvos pastangas dalytis patirtimi ir padėti pokyčių siekiančioms visuomenėms.
Plačiau...Lietuvos URM pradėjo ES Dvynių projektą Kroatijoje

Kroatijos sostinėje Zagrebe liepos 7 dieną įvyko trumpalaikio Europos Sąjungos Dvynių projekto atidarymo renginys. Projektą įgyvendina Lietuvos užsienio reikalų ministerija (URM) ir Centrinė projektų valdymo agentūra kartu su Kroatijos užsienio ir Europos reikalų ministerija bei Centrine finansų ir kontraktų agentūra.
Plačiau...Ukrainos valstybinė mokesčių tarnyba Dvynių projekto partneriais renkasi Lietuvos ekspertus

Š. m. liepos 6 d. Europos Sąjungos delegacija Kijeve pranešė, kad Lietuva, kaip jaunesnysis partneris, kartu su Vokietija ir Lenkija pasirinkta įgyvendinti dvejų metų trukmės ES Dvynių programos projektą „Parama Ukrainos valstybinei mokesčių tarnybai stiprinant Valstybės sienos apsaugos tarnybos postus muitų klausimais“. Konkurse taip pat dalyvavo Suomijos ir Vengrijos institucijų konsorciumas.
Plačiau...Lietuva skyrė humanitarinę pagalbą nuo potvynių nukentėjusiems Gruzijos žmonėms

Lietuvos užsienio reikalų ministerija skyrė 12 tūkst. eurų humanitarinę pagalbą nuo potvynių nukentėjusiai Gruzijai. Parama skirta padėti labiausiai nukentėjusioms šeimoms ir potvynio padariniams likviduoti.
Plačiau...Užsienio reikalų viceministras EBPO renginyje pabrėžė kovos su korupcija Ukrainoje svarbą

Užsienio reikalų viceministras Rolandas Kriščiūnas birželio 16 dieną dalyvavo Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos surengtame Ukrainos dienos renginyje Paryžiuje.
Plačiau...


Archyvas


Ar, Jūsų manymu, Lietuva turėtų vykdyti vystomojo bendradarbiavimo politiką, t.y. teikti paramą ir perduoti žinias skurdesnėms šalims?

Taip

Ne

Nežinau
 

 

 

 


Human rights