Žvilgsnis į geriausius pasaulio futbolininkus

Futbolas yra viena seniausių ir mylimiausių sporto šakų pasaulyje. Nors visame pasaulyje yra tūkstančiai talentingų futbolininkų, tik keli išrinktieji pasiekė viršūnę ir tapo pasaulinėmis superžvaigždėmis. Pažvelkime į kai kuriuos iš šių žaidėjų ir jų istorijas. Kiekvienas rasite faktų, kurių dar nežinojote apie savo mėgstamus futbolininkus.

Cristiano Ronaldo

C. Ronaldo jau beveik du dešimtmečius stebina futbolo gerbėjus. Jis gimė Portugalijoje, profesionalo karjerą pradėjo Lisabonos „Sporting” klube, o 2003 m. persikėlė į „Manchester United”. Būdamas „Manchester United” komandoje jis laimėjo tris „Premier” lygos titulus ir UEFA Čempionų lygos trofėjų. 2009 m. jis persikėlė į Madrido „Real” ir tapo vienu geriausių visų laikų šio klubo vartininkų. Taip pat padėjo laimėti keturis UEFA Čempionų lygos titulus. Šiuo metu jis žaidžia „Juventus” komandoje ir, nors jam jau 35 metai, vis dar demonstruoja itin aukštą lygį.

Lionelis Messi

Argentiniečių puolėjas laikomas vienu geriausių visų laikų futbolininkų ir nuo 2004 m., kai debiutavo „Barcelona FC” komandoje, pribloškia žiūrovus. Tarp jo asmeninių apdovanojimų – šeši „Auksinio kamuolio” apdovanojimai ir penki Europos „Auksinių batelių” apdovanojimai. Kartu su savo FC „Barcelona” komanda L. Messi per daugelį metų pasiekė milžiniškos sėkmės, įskaitant devynis La Liga titulus ir keturis UEFA Čempionų lygos trofėjus. Šiuo metu jis žaidžia „Barcelona FC” komandoje ir, nors jam 33 metai, toliau demonstruoja neįtikėtinai aukštus rezultatus.

Neymar Jr

Neymaras jaunesnysis sužibėjo 2010 m., kai pasirašė sutartį su Brazilijos „Santos” klubu, kur greitai tapo viena ryškiausių futbolo žvaigždžių, pasižyminčių įelektrinančiu žaidimo stiliumi, derinančiu greitį, vikrumą ir meistrišką kamuolio valdymą. 2013 m. Neymaras prisijungė prie „Barcelona” klubo, kur kartu su Lioneliu Messi ir Luisu Suarezu laimėjo du „La Liga” ir UEFA Čempionų lygos titulus, sudarydamas bene vieną baisiausių pastaruoju metu atakuojančių duetų, vadinamų „MSN” (Messi-Suarezas-Neymaras). Šiuo metu Paryžiaus „Saint Germain” (PSG) klube žaidžiantis Neymaras jaunesnysis ir toliau stebina tiek puolime, tiek gynyboje savo neįtikėtinu atletiškumu ir veda PSG į naujas aukštumas tiek šalies, tiek tarptautiniu mastu .

Geriausi pasaulio futbolininkai – sėkmė pasiekiama tik daug dirbant

Šios trys superžvaigždės, kurios sužavėjo viso pasaulio žiūrovus savo meistrišku žaidimo stiliumi ir įspūdingais pasiekimais tiek klubinėse komandose, tiek tarptautiniuose turnyruose, tokiuose kaip Pasaulio futbolo čempionatas. Jų pasiekimai neabejotinai pateks į istorijos vadovėlius kaip vienos didžiausių futbolo sėkmės istorijų.

Tikimės, jog straipsnis leido geriau susipažinti su geriausių pasaulio futbolininkų gyvenimu.