Virtuvės komplektai. Kaip išsirinkti tinkamą sau?

Virtuvėje praleidžiame daug laiko – nuo kepimo ar pyragų gaminimo iki nesibaigiančių pokalbių su artimaisiais ar draugais. Virtuvės interjerą verta sutvarkyti taip, kad jis būtų ne tik stilingas, ar funkcionalus, bet ir patinkantis bei malonus šeimininkams.
Šiais laikais, platus virtuvės komplektų asortimentas, kurį galite rasti internete ar fizinėse parduotuvėse nieko nestebina. Kelių mygtukų paspaudimu, galite užsisakyti savo svajonių virtuvę, kurią atveš ir įmontuos specialistai, kitaip sakant, šiuolaikiniai sprendimai, padės organizuoti sandėliavimą ir palengvins kasdienį darbą virtuvėje.
Virtuvės vyrajauntis interjeras: klasikinis ir modernus
Klasikiniai baldai suteikia papildomos vertės, nes neišeina iš stiliaus. Tokie baldai yra amžini ir visada aktualūs. Dėl to jie tinka kambariams, kurių nenorite dažnai atnaujinti. Kambariai, pavyzdžiui, jūsų svetainė ar virtuvė, dažnai gali gerai derėti su klasikiniais baldais.
Modernūs baldai, kurie taip pat gali būti ilgaamžiai, kartais gali reikalauti daugiau priežiūros ir gali būti tinkamesni gyvenamosioms patalpoms ir virtuvėms – kambariams, kuriuose baldai daugiau naudojami, todėl galbūt gali būti atnaujinti dažniau.
Šiuolaikiniai virtuvės komplektai, kuriuos siūlo lenkijosbaldai24.lt parduotuvė, buvo sukurti atsižvelgiant į dabartines rinkos tendencijas, visiškai tenkinant stilingų, minimalistinių priemonių mėgėjų poreikius.
Ar planuojate papuošti virtuvę moderniu ar postindustriniu stiliumi? Peržiūrėkite mūsų virtuvės komplektų kolekciją su daugiau nei 80 tipų spintelėmis ir iš daugiau nei 20 priekinių dizainų. Mūsų parduotuvėje esančių prekių rasite platų virtuvės baldų pasirinkimą tiesiai iš gamintojo.
Jei priklausote klasikinių mėgėjų grupei ir svajojate apie virtuvę, dekoruotą tradiciniu stiliumi, susipažinkite su „Bella Bianco“ baldų šeima, besiremiančia klasikinėmis virtuvės baldų dizaino tendencijomis, derinančia nesenstančią eleganciją ir aukščiausios kokybės apdailą, puikų funkcionalumą.

Kokybė ir funkcionalumas

 

Jei virtuvės baldų ieškote ištisiems metams, atsidūrėte tinkamoje vietoje. Mūsų parduotuvėje esančios spintelės, lentynos, kėdės, stalai ir baldų komplektai yra pagaminti iš tvirtos MDF plokštės ir aprūpinti firmine furnitūra su tyliu mechanizmu (naktį nieko nepažadinsite). Mes žinome greito užsakymo apdorojimo svarbą – sisteminiai virtuvės baldai iš mūsų pagrindinių kolekcijų pristatomi per 24 valandas nuo užsakymo pateikimo.

Mūsų siūlomi baldai yra ne tik estetiški ir originalaus dizaino, bet ir atitinka aukščiausio lygio funkcionalumą – platus ir tvirtas, tinkamo storio paviršius užtikrins aukštesnį nei vidutinis ilgaamžiškumą,, erdvios spintelės ir stalčiai su tylia uždarymo funkcija. Kad būtų patogu siūlomi virtuvės baldų priedai  – stalčių įdėklai, besisukantys krepšiai ir daug daugiau.