Turėti spindinčią šypseną gali padėti dantų balinimas kapomis

Kiekvienas supranta, kad savimi rūpintis privalo visi. Kartais, net patys smulkiausi dalykai gali kardinaliai viską pakoreguoti. Kai kam gali atrodyti, kad tam tikri dalykai nėra reikalingi, kaip pavyzdys gali būti dantų balinimas, bet kuomet žmogus nusišypso nepriekaištinga šypsena į jį požiūris būna visai kitoks. Tad balinimo procedūros gali būti skirtingos, viena jų yra balinimas kapomis, tad apie tai ir norėtume papasakoti šiame straipsnyje.

Kaip galima suprasti dantų balinimą kapomis?

Tikriausiai apie dantų balinimo procedūras esate girdėję nemažai ir žinote, kad jos gali būti skirtingos. Tikrai populiarus pasirinkimas balinti dantis yra kapomis. Jis patogus dėl to, kad visą procedūrą galima atlikti namuose. Aišku, pas odontologą reikės apsilankyti kelis kartus, kad jūsų dantys būtų paruošti balinimui ir būtų pagamintos kapos. Verta paminėti ir tai, kad dantų balinimas kapomis gali tikti tik tiems, kurių dantys yra sveiki iki šiol nėra plombuoti ir panašiai. Prieš visą balinimo etapą, yra paskiriamas laikas, kad pacientas būtų supažindinamas su tinkamu balinimu, kad būtų padaroma kaip įmanoma mažiau klaidų. Neretai toks balinimas yra pasirenkamas tada, kai anksčiau dantys buvo balinami odontologo kabinete, o dabar norisi palaikyti tokį pat dantų baltumą.

Dantų balinimo kapomis privalumai

Toks dantų balinimo būdas turi ne vieną pliusą, štai pateikiame kelis:

  • Kadangi kapos kiekvienam klientui yra užsakomos individualiai, todėl jomis naudojantis galima pasiekti pačius geriausius rezultatus, nes ji idealiai tiks jūsų dantims, o tai reiškia kad tarp kapų ir dantų nepateks seilės arba neliks per daug didelis oro tarpas, kas leistų sumažinti efektą.
  • Toks dantų balinimas yra kur kas pigesnis, nei kad jis būtų atliekamas pas odontologą.
  • Dantų balinimas kapomis suteikia patogumą, nes nereikia planuotis laiko, kada vykti pas odontologą, nes tai kuo puikiausiai galima padaryti namuose, kai turite laisvo laiko.

Kiek kainuoja dantų balinimas kapomis?

Kaip ir minėjome anksčiau, dantų balinimas kapomis yra pigesnis, nei kad juos balinti atvykus pas odontologą į kabinetą. Nors tai yra šiek tiek silpnesnė procedūra, tačiau ji kur kas efektyvesnė už tas, kurias galima įsigyti įprastose parduotuvėse, tokias kaip dantų pastas ir panašiai. Todėl jau geriau susimokėti šiek tiek daugiau, nei kad neturėti jokio rezultato, o pinigai vis tiek bus išleisti.