Tinkamas drėgmės santykis namuose – geresnei savijautai

Ar tikrai tinkama drėgmė patalpose gali užtikrinti, kad Jūsų savijauta bus kur kas geresnė? Tikrai taip. Džiugu, kad vis daugiau žmonių tai supranta ir rūpinasi ne tik būsto šildymo bei vėsinimo, tačiau taip pat ir oro drėgnumo lygio matavimo rodikliais.

Siekiant pasirūpinti oro drėgnumu ir išlaikyti taip rekomenduojamus 40-60 procentų  – siūlomi oro drėkintuvai, kurie yra labai įvairūs, tad kiekvieno poreikiai bus patenkinti.

Drėkinimui – ne šlapi rankšluosčiai

Klasika yra drėkinti patalpas su drėgnai rankšluosčiais. Tiesa, ši klasika yra ne tik kad atgyvena, nepatogi, tačiau dažniausiai ir nepakankamai galinga, kad tikrai turėtų kuo daugiau naudos. Žinoma, geriau nei nieko, tačiau drėkinimui šiuo metu įrangos yra sukurtos specialiai. Galiausiai drėkinti negalima ir su atvirais langais. Tai yra vienas iš metodų, tačiau labai neekologiškas ir finansiškai, ypač žiemos metu, netinkamas, nuostolingas.

Drėkinti reikia visus metus

Mitas, kad oro drėkintuvai yra reikalingi tik žiemos metu, kai dėl papildomų šilumos šaltinių oras namuose tampa labai sausas. Taip, jis būna sausas, tačiau reikia nepamiršti, kad drėkinimas yra būtinas visus metus. Tiek vasarą, tiek žiemą. Tik tokiu atveju galite būti tikras, kad Jūsų savijauta bus gera. Galiausiai, tinkamas mikroklimatas yra neatsiejamas ir nuo temperatūros, ir nuo drėgmės, tad optimaliam drėkinimui reikia nepamiršti visų smulkmenų.

Sauso oro sukeliamos problemos

Sausas namų oras, tiksliau per sausas – daugelio problemų priežastis. Nuo prasto miego iki kur kas mažesnio darbingumo. Galiausiai, jis kenkia sveikatai, žmogus jaučiasi pavargęs iš ryto, kai ką tik atsikėlė. Visas šias problemas galima panaikinti tik tinkamos drėgnumo patalpose pasirūpinimu. Ir geriausiai tai įrodyti gali žmonės, kurie jau ne vienerius metus naudojasi įranga ir pastebėjo, kad gyvenimas tapo kur kas malonesnis. Nuostabu, kai beveik nepastebima įranga taip keičia gyvenimus.

Įsigykite oro drėkintuvus ir pagerinkite savo gyvenimo kokybę. Šiuo metu – viskas yra įmanoma ir svarbiausia, kad pasiekiama ranka. Tik visada siūlome tartis su specialistais, kurie pagal Jūsų poreikius bei galimybes pasiūlys tai, ko reikia asmeniniams lūkesčiams patenkinti.