Sužadėtuvėms: auksiniai ir sidabriniai žiedai

Sužadėtuvės yra labai graži šventė, kurios metu svarbi ne tik meilė, tačiau ir simboliai, kurie parodo, kad šis ritualas yra atliktas. Šiuo atveju tai yra žiedas. Nors dovanojamas tik būsimai nuotakai, o ne vyrui, tačiau ne ką mažiau svarbus nei vestuviniai, kurie yra jau perkami poromis.

Renkantis sužadėtuvių žiedus dažniausiai kyla klausimas – ar geriau auksiniai, ar sidabriniai. Į tai bandys atsakyti Silvera specialistai.

 

  • Ilgaamžiškumas

Natūralu, kad sužadėtuvių žiedai dėvimi visą gyvenimą. taip, kai kurios moterys jį pakeitusios į vestuvių – deda giliai į spintą. Tačiau kitos vis tiek nešioja, kadangi joms tai tampa papuošalu arba maloniu prisiminimu apie tam tikrą gyvenimo etapą. Bet kuriuo atveju geriau rinktis tokią medžiagą, kuri yra patvaresnė. Žinoma, auksas toks ir yra. Ypač tokiu atveju, kai maišytas su kitais lydiniais. Sidabras irgi geriau nei paprastas metalas, tačiau jeigu Jums labai svarbu kokybė – rinkitės auksinius.

  • Spalvų kismas

Priimta galvoti, kad sidabriniai žiedai yra balti, o auksiniai – geltoni. Visgi, tai nėra visiškai tiesa. Taip, sidabriniai dažniausiai yra balti, tačiau aukso žiedų spalvų paletė yra labai plati. Nuo tradicinių geltonų iki baltų, rausvų ir raudonų. Kiekvienas gali rinktis tokius žiedus, kurie jam gražiausi. Tačiau būti ramiu, kad aukso kokybė – tarnaus daug metų.

  • Kaina

Natūralu, kad labai dažnai kokybė lemia kainą. Štai dėl to auksiniai žiedai kainuoja brangiau. Sidabriniai, kurie palyginus taip pat tarnauja daug metų – pigesni. Taigi, jeigu taupote – visada galima rinktis sužadėtuvių žiedus, kurie yra sidabriniai. Atrodys gražiai ir svarbiausia, kad kaina nebus didelė.

  • Atsparumas aplinkos poveikiui

Galiausiai, svarbus ir atsparumas. Nors abu metalai yra geros kokybės, tačiau auksas dažniausiai kiek atsparesnis. Tačiau tik tokiu atveju, kai jis yra ne grynas, tačiau miksuotas su kitais lydiniais. Tuomet auksas ne tik bus patvarus, tačiau ir atsparus aplinkos poveikiui. Papuošalas galės būti dėvimas kasdien, tačiau metų eigoje išlaikys tą kokybę, kurios taip reikia ir kurios tikimasi iš šio svarbaus meilės simbolio.